YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Işın Karaca annesi için dua istedi: Kansere yakalandı, dua edin
Işın Karaca annesi için dua istedi: Kansere yakalandı, dua edin
26 Şubat 2016 21:56
Ünlü şarkıcı Işın Karaca, annesinin kansere yakalandığını kendi ağzından duyurdu. Karaca, annesinin meme kanseri olduğunu paylaştı ve ardından sevenlerinden annesi için dua istedi. Karaca annesinin bugün ameliyat olacağını belirtti.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, Instagram hesabından annesinin farklı zamanlarda çekilmiş fotoğraflarından oluşturduğu kolajı paylaşarak, annesi Şeniz Büyükkaraca'nın göğüs kanserine yakalandığını duyurdu. Kanserin erken teşhis edilmesi nedeniyle Büyükkaraca'nın hastalığı yenme ihtimalinin yüksek olduğunu ifade eden Karaca, annesinin bugün ameliyat olacağını belirtti. 

Karaca, sevenlerinden dua beklediği paylaşımında, "Biz şimdi bir yolculuğa çıkıyoruz. Adı kansermiş!! Adı batsın bu ilettin!! Ama bizim için sadece adı kötü! #erkentanı sayesinde Allah'ın izni ile teşhisi konulan göğüs kanserini yeneceğiz. Bugün ameliyatımız var. Üzülmüyoruz, ağlamıyoruz (ağlayana annem para cezası koydu :) köşeyi döneceğini sanıyor ama biz inanılmaz güçlüyüz çünkü ne ile baş ettiğimizin farkındayız. Arayan soran, duaları ile bizle olan tüm sevdiklerimiz.. Allah hepinizden razı olsun. Korkmuyoruz.. Şeniz Büyükkaraca sen bu dünyada tanıdığım en Amazon kadınısın... Ve seni çok seviyoruz" notunu düştü.

İHA

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler