YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
IMCAS'a Örümcek Ağı estetiği damga vuracak.
IMCAS'a Örümcek Ağı estetiği damga vuracak.
30 Ocak 2016 13:30
Ödüllü aktif ajanlarla formüle edilmiş Örümcek Ağı kremi 2016 IMCAS Kongresinde yer alacak. Doctor B Aktif Kozmetikleri serisinin ikinci ürünü olan Örümcek Ağı maskesi ise, ilk defa burada tanıtılacak. IMCAS Kongresine Örümcek Ağı estetiği damga vuracak.

1994 yılından beri yapılan estetik, plastik cerrahi, dermatoloji ve antiaging tedavileri konularında dünyanın en kapsamlı organizasyonu olarak kabul edilen IMCAS Kongresinde, Örümcek Ağı estetiği tanıtılacak. Bu yıl 18’incisi düzenlenen IMCAS Kongresi 28-31 Ocak tarihlerinde gerçekleşiyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Paris’te düzenlenen kongre, 85 ülkeden 5 binden fazla katılımcıyı ağırlıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi Estetik International sağlık Grubunun da ekip olarak yer aldığı kongrede, estetik tıpta önemli tüm prosedürleri kapsayan bilimsel oturum düzenleniyor ve sunum yapılıyor. Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur kongre hakkında yaptığı açıklamada, "IMCAS her yıl olağanüstü bir hazırlıkla, çok iyi organize edilmiş bir kongre olarak karşımıza çıkıyor. Ekibim ve ben, katılmaktan son derece zevk ve onur duyuyoruz. Hepimiz vizyon ve standartlarımızı geliştiren bu kongreden feyz alarak dönüyoruz’’ dedi.

ÖRÜMCEK AĞI MASKESİ İLK KEZ TANITILACAK

IMCAS kongresinde yer alan fuar alanı, H4 salonunda dünyanın dört bir yanından gelen meslek mensuplarına Örümcek Ağı estetiğini tanıtacaklarını da söyleyen Cihantimur, "Geçen günlerde piyasaya sürdüğümüz, ödüllü aktif ajanlarla formüle edilmiş Örümcek Ağı kremi de yine fuar alanında yer alacak. Doctor B Aktif Kozmetikleri serisinin ikinci ürünü olan Örümcek Ağı maskesi ise, ilk defa burada tanıtılacak. 2016 IMCAS Kongresinin her yıl olduğu gibi sinerjik ve karşılıklı güçlendirici bir etki ile geçeceğini umut ediyoruz’’ dedi.

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler