YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hanım Teyze: "Erdoğan evimin çatısını yaptırsın"
Samsun'da 12 yıldır yalnız yaşayan Hanım Teyze, üzerine su damladığını belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan çatısını yaptırmasını istedi.
Hanım Teyze: "Erdoğan evimin çatısını yaptırsın"
18 Nisan 2015 / 21:20 Güncelleme: 18 Nisan 2015 / 21:28

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde derme çatma bir evde tek başına yaşayan 80 yaşındaki Hanım Özdemir, "Burada ben aç dururum, çıplak dururum, ama çatımı yapsınlar. Yatarken üzerime su damlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan istediğim tek şey, çatımı yaptırsın" dedi.

Samsun'un Tekkeköy İlçesi 19 Mayıs Mahallesi'nde tek katlı bir evde yalnız yaşayan 2 çocuk annesi Hanım Özdemir'in yaşadıkları yürekleri burktu. Eşinin ölümünden sonra 12 yıldır yalnız yaşayan Özdemir, komşularının desteği ele geçimini sağlıyor. Derme çatma evde kalan zaman zaman kendi ihtiyaçlarını görmekte sıkıntı çeken Hanım Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım istedi. 12 yıl önce eşinin vefat ettiğini söyleyen Özdemir, "Biz eşimle çok güzel yaşıyorduk. Ama ölüm bu güzelliği bozdu. Kimseden bir yardım beklemedim. 2 çocuğum var, ama onlar da uzakta. Bir çocuğum arkadaşları ile Belçika'ya gitti, orada kaldı. Buradaki oğlum da Samsun'da yaşıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tek isteği olduğunu belirten Hanım Özdemir, "Burada ben aç dururum, çıplak dururum, ama çatımı yapsınlar. Yatarken üzerime su damlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan istediğim tek şey, çatımı yaptırsın" diye konuştu.

 

DHA

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler