YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
H1N1 paniği sona erdi
H1N1 paniği sona erdi
07 Şubat 2013 15:44
İstanbul’dan Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne sev edilen ve burada H1N1 virüsü şüphesiyle tedavi altına alınan 3,5 yaşındaki Duhanberk Kayabaşı’nın tahlil sonuçları negatif çıktı. Üst solunum yolu hastalığı teşhisi konan küçük çocuk tedavisinin ardından tabur

 

3 gün önce İstanbul’daki hastanelerde yer olmadığı gerekçesi ile Tekirdağ’a sevk edilen ve H1N1 virüsü şüphesiyle tedavi altına alınan 3,5 yaşındaki Duhanberk Kayabaşı’nın İstanbul’da yapılan tahlillerinde virüse rastlanılmadı. Üst solunum yolu hastalığı teşhisi konan küçük çocuğun tedavisinin iyiye gittiği yakında taburcu olacağı kaydedildi.
 
Çocuğunda H1N1 virüsüne rastlanılmadığını ifade eden Baba Gökhan Kayabaşı, “Beklediğimiz sonucu aldık. Allah’ıma şükürler olsun. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Bizi İstanbul’dan hastanelerde yer olmadığı için Tekirdağ gibi küçük bir ile sevk ettiler. Şaşılacak bir durum. Hastanelerinde yer olmamasına rağmen yatak boşaltarak çocuğuma yer açan Tekirdağlı doktorlara gönülden teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.
 
İHA
SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler