YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fıtık hastalarına müjde
Fıtık hastalarına müjde
04 Haziran 2013 10:02
Bursa’da 10 yıldır bel fıtığı sebebiyle hayatı kararan Münir Başaran, 25 günlük manipülasyon (elle tedavi) tedavisi sayesinde eski sağlığına kavuştu.

 

Milyonlarca insanın maruz kaldığı bel ve boyun fıtıkları artık ameliyatsız da tedavi ediliyor.

Ameliyat masasına yatmadan yüzlerce hastayı fıtıktan kurtaran Maniplasyon ve Fizik Tedavi Uzmanı Ali Şahabettinoğlu, elle tedavi sayesinde 10 yıldır yürümekte güçlük çeken Münir Başaran’ın çilesine son verdi. Hayatını karartan bel ağrılarını gidermek için defalarca fizik tedavi uzmanına giden Başaran, son çare olarak 20 yıldır maniplasyon tedavisi yapan Uzman Dr. Ali Şahabettinoğlu'na gitti.

Kısa süre içerisinde yapılan tedavilerde sağlığına tekrar kavuşan Başaran, artık rahat yürümenin mutluluğunu yaşıyor.

10 yıldır rahatlıkla yürüyemediğini, istediği gibi hareket edemediğini kaydeden Başaran, “10 yıldır bel fıtığı nedeni ile yürümekte sıkıntı çekiyordum. Birkaç fizik uzmanına gittim ama iyi gelmedi. Ağrılarıma nasıl çare bulabilirim diye düşünürken internette Ali Şahabettinoğlu'nu gördüm. Kendisine başvurdum ve kısa sürede sağlığıma kavuştum. Şu anda rahatlıkla yürüyebiliyorum ve hareket edebiliyorum. İnsanların kendisi uzman ellere bırakması gerektiğine inanıyorum" dedi.

Fıtığa ameliyatsız çözüm

Manipülasyon tedavisinin boyun ve bel fıtığında çok başarılı olduğunun altını çizen Ali Şahabettinoğlu ise, Münir Başaran’ın bel fıtığı sebebiyle başvurduğunda inanılmaz derecede ağrıları olduğunu ve yürümekte sıkıntı çektiğini söyledi. Şahabettinoğlu, “Şimdi şikayetlerinin azaldığını ve yüzünün güldüğünü görüyoruz. Elle tedavide boyun ve bel fıtıklarında başarı oranı yüzde 98'dir” diye konuştu.

 

İHA

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler