YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Baykal Almanya'ya götürülüyor
Deniz Baykal Almanya'ya götürülüyor
01 Aralık 2017 17:42
CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın tedavisinin Almanya'da devam edeceği öğrenildi. Bunun için özel uçak hazırlandığı belirtildi.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erkan İbiş geçen hafta Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nde tedavisi süren CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama yapmış ve "Şu anda yoğun bakımdan çıkmış durumda. Yoğun bakım yapılmıyor. Yoğun bakımlık bir tedavisi yok ancak biz özellikle yoğun bakım ünitesinde tutuyoruz. Enfeksiyonlara karşı korumak için hem de yoğun bir ziyaret trafiğinin onun tedavisini aksatacağını düşünüyoruz. O nedenle yoğun bakım ünitesinde tutacağız Deniz Bey'i." açıklamasında bulundu.

"Fizik tedavi için ne kadar bir süre öngörülüyor?" sorusu üzerine de İbiş, "Bu tabii ki hastanın uyumuna göre değişebiliyor. Ama toplam fizik tedavi uygulaması 2 aylık bir süreç olarak arkadaşlar tarafından söyleniyor. Ama bu hastadan hastaya da değişiklik gösterebiliyor. Ben Deniz Bey'de o sürenin çok uzamayacağını düşünüyorum." demişti.

İbiş açıklamasının devamında "Bu noktada ailenin de talebi üzerine yurt dışında bu uygulamaların yapılması konusu bizim tarafımızdan da uygun görüldü. Bu yönde bazı merkezlerle görüşmeler sürdürülüyor. Sanıyorum bir hafta 10 gün içerisinde en geç, o süreçte tamamlanmış olacak. Fizik tedavi rehabilitasyon uygulamasının yurt dışında devamı bu şekilde sağlanmış olacak. Tabii ki nakledilinceye kadar Deniz Bey yoğun bakımda tutacağız" ifadelerine yer vermişti.

ALMANYA'YA GÖTÜRÜLECEK

 Habertürk TV'de yer alan habere göre Baykal'ın tedavisinin Almanya'da devam edeceği bunun için de özel uçağın hazır olduğu belirtildi.

BAYKALI CHPYE BIRAKMAYIN.
 // hursit dilaver
lütfen külliyenin beyin uçağı ile gitsin.hatta gitmeden önce de tayyip bey son bir ziyaret etsin.iyi olur.CHPnin bugünkü hallerine bakarak, CHP başkanının niye bir operasyonla düşürüldüğünü anlıyoruz.bunun vefası olarak,CHP den önce AKP bu işe el atmalı.2 başkan arasındaki her türlÜ farkı da görürseniz,ve şu anki CHP teşkilatlarının yapsını da bilirseniz,hele istanbul il ilçe başkanlarının yapısını bilirseniz,bunu Lütfen tayyip bey,AKP yapsın.baykalı CHPye bırakmayın.O DA BİR CHPLİ AMA BUNLARA BAKARAK BİR BAŞKA CHPLİ..öyle nusayri muhibbi değil.partisine iran muhiblerini,fetö hayranlarını almadı.onu 79daki enerji bakanlığından tanırız.demirelin rakibi k.inan,ecevitin rakibi de baykaldı...
02 Aralık 2017 Cumartesi 15:03
sözde ......çüler.
 // Murat Ersin
Beni ALMAN Hekimlerine emanet ediniz....
01 Aralık 2017 23:02
Yanlış karar
 // Abid
Almanyada dokturmu var, Almanlar Türkiyeye geliyor, bizim batı hayranlarıda Almanyaya....
01 Aralık 2017 18:17
SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler