YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
250 kilogram ağırlığındaki kadın sağlığına kavuşmak istiyor
250 kilogram ağırlığındaki kadın sağlığına kavuşmak istiyor
03 Kasım 2014 02:07
Nazilli Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan 250 kilo ağırlığındaki Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) 250 kilogram ağırlığındaki kadın, sağlığına kavuşmak ve kilolarından kurtulmak istiyor.

Rahatsızlığı artan Ömriye Eskici (62) Aydın Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin yardımlarıyla evinden güçlükle çıkartılarak kapalı pikap araçla Nazilli Devlet Hastanesi'ne getirildi.

Nazilli Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü servisinde tedavi altına alınan Eskici'nin doktoru Yeşim Sarı, hastanın nefes darlığı şikayetiyle geldiğini ifade ederek, "Genel durumu iyi, tedaviye yanıtı iyi. Hastanemizde tedavisini sürdürüp daha sonra tekrar değerlendirmesini yapacağız" dedi.

Eskici de kilolarından kurtulmak istediğini kaydederek, "Yalvarıyorum, beni bu kilolarımdan kurtarıp, beni eski halime getirsinler. Şu anda ayağa kalkıp yürüyemiyorum. Kendi ihtiyaçlarımı göremiyorum. Evde bana çocuklarım bakıyorlar. Zayıflamak istiyorum. Zaten hastalığımın da bu fazla kilolarımdan kaynaklığında inanıyorum" diye konuştu.

 


AA

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler