YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Minik Melih kaçırıldı mı?
Bayramda kaybolan 2 yaşındaki çocuktan 5 gündür haber alınamıyor
Minik Melih kaçırıldı mı?
15 Eylül 2010 / 20:53 Güncelleme: 15 Eylül 2010 / 20:53

Karabük'ün Yenice ilçesi Cihanbeyli köyü Cembek Mahallesi'nde Ramazan Bayramı'nın 3. günü kaybolan Melih Yılmaz (2) için arama çalışmaları 5 gündür devam ediyor.  

Kayseri'de geçen Ramazan bayramında 3 çocuk aniden ortadan kaybolmuştu ve bugünü kadar da kendilerinden bir haber alınamadı. Bu bayram ise aynı acı olay Karabük'te yaşandı.  Alesiyle birlikte Safranbolu'dan bayram için memleketi Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Cihanbey köyü Cenbek mahallesine gelen minik Melih kayboldu. Jandarmanın ve AKUT ekiplerinin tüm aramalarına rağmen küçük çocuğun izine rastlanmadı.
 

Dedesinin evinin önünde oynarken kaybolan ve 5 gündür hiçbir haber alınamayan Melih Yılmaz'ın kaçırılmış olabileceği ihtimalinin üzerine çalışmalar yoğunlaşırken, Karabük Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdahale ekipleri sabah erken saatlerden itibaren akşam hava kararıncaya kadar bölgede arama çalışmalarını sürdürüyor. Melih'in annesi ve babasının bugün katıldığı özel bir televizyon kanalında çocuklarının şüphelendikleri bazı kişiler tarafından kaçırılmış olabileceğini belirtmeleri üzerine Jandarma ekipleri isimleri geçen şahısların ifadelerine başvurdu.

Jandarma cocuğu kaçırmış olabileceği iddia edilen Kezban Çakır'ın ifadesini alırken, Çakır verdiği ifadesinde "Benim bu konuyla uzaktan yakından alakam yok. Ben o gün evimde bayrama gelen misafirlerimizi ağırlıyordum" dedi.  
 

Karabük Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdahale Müdürü Dr. Gazanfer Erbay, "Çocuğun kaçırılmış olabileceği ihtimaline rağmen biz aramalarımızı haber alıncaya kadar sürdüreceğiz" dedi.  İHA
 

Kategorisindeki Diğer Haberler