YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Youtube'da müzik dinleyenler dikkat
Youtube'da müzik dinleyenler dikkat
20 Ağustos 2014 11:00
YouTube'un yeni hizmeti YouTube Music Key'in yakında kullanılmaya başlanacak. 30 gün boyunca denemesi bedava olacak hizmetin aylık ücretinin 9.99 dolar olacağı söyleniyor.

YouTube'un uzun zamandır konuşulan yeni hizmeti YouTube Music Key'in ilk görüntüleri internete sızdı.

YouTube'un sunmaya hazırladığı müzik üyeliği hizmetinin adı, görünüşe bakılırsa YouTube Music Key olacak.

Android Police'in keşfine göre hizmet, sadece sanatçı kataloğuna erişmenize izin vermekle kalmayacak, konser videoları ve remix'lere de erişim olanağı sunacak. 30 gün boyunca denemesi bedava olacak hizmetin aylık ücretinin 9.99 dolar olacağı söyleniyor.

Rapora göre YouTube Music Key, 20 milyon "yüksek kaliteli" parçaya ve çevrimdışı dinleme özelliğine sahip olacak. Google, mevcut müzik platformunu bu yeni hizmetle bir araya getirmek üzere bir isim değişikliğine de gidiyor. Buna göre Google Play Music All Access'in ismi, Google Play Music Key olarak değiştirilecek. Rapora göre bu hizmetlerden birine üye olduğunuzda, iki hizmeti de kullanabileceksiniz. Google Play Music Key, reklamsız, sadece sesten oluşan ve çevrimdışı dinlemeyi destekleyen parçalar sunacak.

Hizmetin ne zaman kullanıma açılacağı ise henüz bilinmiyor. Google'ın önünde muhtemelen aşması gereken, Indie sanatçılar gibi birkaç engel bulunuyor

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler