YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Dündar ve ekibi istifa etti
Artı 1 TV'de Gezi olaylarına sansür uygulandığı iddiasıyla başlayan istifalara son olarak, kanalın Anchormani Uğur Dündar da katıldı.
Uğur Dündar ve ekibi istifa etti
11 Temmuz 2013 / 10:56 Güncelleme: 11 Temmuz 2013 / 14:16

Artı 1 TV'de Gezi sansürü uygulandığını gerekçe göstererek kanaldan ayrılan Mustafa Hoş, Ece Temelkuran ve Banu Güven'den sonra istifalara bir yenisi daha eklendi. Kanalın Ana Haber programında yorumcu olarak görev yapan Uğur Dündar, haberlere sansür uygulandığını iddia ederek görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Dündar, kanaldan ayrılma nedeninin meslek ilkelerine uymaması olduğunu söyleyerek, 'evrensel mesleki etik ilkelerine uymayan yönetimle yollarımızı ayırdık' açıklamasında bulundu.

Özgürce haber yapamamaktan yakınan Dündar, Artı 1 TV gibi Türkiye'de yayın yapan bir çok kanalın olduğunu ve yaşananların o kanallarda çalışanlara örnek olması gerektiğini söyledi.

İstifalar arka arkaya geldi

Yayın hayatına yeni başlayan Artı 1 televizyonundaki şok istifalar Uğur Dündar'la sınırlı kalmadı. Haluk Şahin, Özlem Gürses, Uğur Tütçüoğlu ve daha bir çok isim de istifa edenler arasında yer aldı. Kanalın Haber Yayın Yönetmeni Mustafa hoş, ekran yüzleri Ece Temelkuran ve Banu Güven de Twitter üzerinden kanalla yollarını ayırdıklarını açıklamıştı.

03:28
 // YAŞLILAR OTOKRA-SİSİ
Dikkat ettiniz mi hiç?... Hep yaşlı ve bunamış, eski cumhuriyet kalıntıları yerinde duramıyor. Lan moruklar! Bir ayağınız mezarda zaten, neyin telaşı bu? Nedir bu fosillerden çektiğimiz. Aslında çok gaddarca olacak ama, 70 yaşını her kim geçerse idam edeceksin. Suç kardeşim! Ya adam ol, yada öl. Hep bu bunaklar vahşi olacak değil ya! Birazda biz vahşi olalım. Hem neden, benim oyumla, yaşlı bunak birinin oyu bir olsunki. Ayrıca, baldırı çıplak ve ayyaşların oyu ile de bir tutulmasın. Bundan böyle, biz asılız, bizim dediğimiz olsun. Nasıl, beğendiniz mi?...
12 Temmuz 2013 03:28
zalimin zulmü
 // ismail uyar
senin sonun da levent kırca gibi olacak gidecek yer bulamayacaksınız. ...
11 Temmuz 2013 Perşembe 17:31
zalimin zulmü
 // ismail uyar
senin sonun da levent kırca gibi olacak gidecek yer bulamayacaksınız. ...
11 Temmuz 2013 Perşembe 17:31
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler