YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Dündar öldürülen teröristleri savundu!
Uğur Dündar güvenlik güçlerinin yaptığı operasyonlarda öldürdüğü teröristleri masum vatandaş gibi göstererek "O bölgede yüzlerce masum Kürt yurttaşımızın hayatını kaybetmesine neden olanlar asıl vatan hainleridir" dedi.
Uğur Dündar öldürülen teröristleri savundu!
07 Mayıs 2016 / 08:50 Güncelleme: 07 Mayıs 2016 / 12:25

Halk Tv'de ekrana gelen Halk Arenası programının moderatörü Uğur Dündar skandal ifadeler kullandı.

Uğur Dündar devletin güvenlik güçlerinin yaptığı operasyonlarda öldürdüğü teröristleri masum vatandaş gibi göstererek "O bölgede yüzlerce masum Kürt yurttaşımızın hayatını kaybetmesine neden olanlar asıl vatan hainleridir" dedi.

TERÖRİSTLERİ MASUM VATANDAŞ GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞTI

Operasyonlarda öldürülen teröristleri savunan Uğur Dündar "7 Haziran'dan bu yana bu kadar şehit vermemize sebep olanlar gerçek vatan hainleridir. O bölgede yüzlerce masum Kürt yurttaşımızın hayatını kaybetmesine neden olanlar asıl vatan hainleridir" iddialarında bulundu.

hendekleri kim kazdı
 // gül argu
şanlı ordumuzun mensupları askerimiz subaylarımız fidanlarımız icin hic bir yorumununzu duyamadık .yazıklar olsun sana kürt kardeşlerimizin yollarına hendekleri kim kazdı....
07 Mayıs 2016 Cumartesi 17:36
vatana ihanet
 // ismail emre
adam açıkça ben vatan hainiyim diyor ama bu fikir özgürlüğü olarak kabul görüyor hukuka göre fiili bir ihanet yok peki medyayı kullanarak yaptığı propaganda devletin ve milletin birliğine kast etmek değilmidir?...
07 Mayıs 2016 Cumartesi 15:24
 // umit.kocabiyik
Senin.derdin.ortalığıkaristirmak. simdi.butun..hain.guruplar...
07 Mayıs 2016 14:54
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler