YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter'da Kurtlar Vadisi çılgınlığı!
Dün gece 17 Aralık ve sonrasında yaşananları gündemine alan Kurtlar Vadisi Pusu adeta geceye damga vurdu. Tüm kişilerde birinci olan Vadi, sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri oldu.
Twitter'da Kurtlar Vadisi çılgınlığı!
14 Mart 2014 / 19:12 Güncelleme: 14 Mart 2014 / 23:40

Tüm kişilerde 12.98 izlenme oranı ve 29.38 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 8.10 izlenme oranı ve 20.12 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Sosyal medyada Kurtlar Vadisi çılgınlığı

Kurtlar Vadisi Pusu, 4 başlıkla Twitter Dünya ve Türkiye listesinde! Yeni bölüm etiketi #vadideoperasyon kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve ikinci sıraya kadar yükseldi. Etiket aynı zamanda Twitter Dünya Trending Topics listesine de girdi ve uzun bir süre ikinci sırada yer aldı.

Kurtlar Vadisi Pusu bölüm etiketiyle birlikte dizide geçen "Muhterem Bey" ve Polat Alemdar'ın bölüm sonunda söylediği "Ben Bitti Demeden Bitmez" replikleri de Twitter Türkiye Trending Topics listesine girmeyi başaran diğer başlıklar oldular.

Yeni bölüm bittikten kısa süre sonra "Polat Alemdar" başlığı da Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. "Kurtlar Vadisi Pusu" geceyi Trending Topics listesinde dört başlıkla tamamlamış oldu.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler