YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tv 8'de Acun isyanı
Tv 8'de Acun isyanı
21 Kasım 2013 15:10
Tv 8'de hafta sonları Erken Baskı programını yapan Özge Uzun, programın akıbetini öğrenemediği için sosyal medyada isyan etti.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın kanalı satın aldıktan sonra yeni yapılanmaya gitmesi üzerine Tv8'deki haber programlarının hepsi vedaya hazırlandı. İlk olarak dün Tv8 haber departmanından 40 kişilik ekip canlı yayında televizyona duygusal bir şekilde veda etti.

Bir veda daha

Tv8 Hafta sonu yayınlanan Özge Uzun'un sunduğu Erken Baskı programı da veda edenlerden biri oldu. Programın yayınlanıp yayınlamayacağı üzerine yönetimden herhangi bir bilgi almadığını söyleyen Uzun, Instgram'da yöneticilerine isyan etti.

Takipçilerinden Uzun'a destek

Özge Uzun takipçilerine, "Bana hala yapılmış resmi bir açıklama yok. Ancak öğrendiğim kadarıyla bu hafta sonu Erken Baskı yayını olmayacak! Bunu program yayından kalktı olarak algılamaktayım. Anlamaktayım diyorum çünkü zahmet edip bir arayan, bilgi veren olmadı yönetimden..." notunu paylaştı. Takipçilerin destek gören Uzun'un programıyla ilgli herhangi bir açıklama yapılmadı.

"Kanal benim! Belgesel yayınlayacağım"

Kanaltürk’te Bunu Konuşalım adlı programa katılan Acun Ilıcalı, medyadaki hedeflerini ve TV8’in satışına dair bilinmeyen detayları açıkladı.

İşte Acun Alıcalı'nın açıklamalarından satır başları...

*Bir iki gün içinde kanala gideceğim. Teknik direktör gibi düşün bir takıma gitse kendi ekibiyle gelir. Ben de 150 kişilik ekibim var ne yapayım onları getirmeyeyim mi?

*Haberin kaldırılması.. Siyasi baskı mı geldi? Komik bir durum oldu, siyasi baskı gelse haber yapma diye mi gelir haber yap diye gelir. Haber benim bilmediğim bir konu. Bana göre bütün gün insanlar haberleri internetten takip ediyor. Akşam haber seyretmek gibi bir motivasyonları kalmıyor bence. Zaten haber veren çok kanal var. Bizde de olmayıversin.

*İnsanlar binbir tane stresin içinde belki izleyip dertlerini unutamayacak ama bizi gülümseyerek izleyip, mutlu olacak. Böyle bir kanal diyebiliriz...

*Belgesel yayınlamayı düşünüyorum. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarca bir belgeseli büyük bir heyecanla izledik. Belki para kazanmayabilir ama yayının bir bölümünde denemek istiyorum. Sonuçta kanal benim..

suz
 // yoruk
Tek kelime ile harika...
21 Kasım 2013 Perşembe 15:29
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler