YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkan Şoray kamera arkasında
Türkan Şoray kamera arkasında
20 Haziran 2015 10:51
Yıllardır sinema aktristliği yapan güzel oyuncu Türkan Şoray, yeni bir film için yönetmen koltuğuna oturdu. Türkan Şoray yıllar sonra 5. filminin yönetmenliğine başlıyor. Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal'ın yapımcılığını yapacağı filmde yönetmenlik yapacak.

Onur Ünlü'nün senaryosunu yazdığı filmin çekimlerine temmuz başında başlanıyor. Şoray 24 yıl sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturmanın kendisini heyecanlandırdığını belirterek şöyle konuştu:

“Bu film benim mesleki kariyerimde çok önemli. Türk sinemasına ve seyircisine sorumluluk duygumla bu filme başlıyorum. Filmimizde Yeşilçam filmlerinin tadı olacak gibi hissediyorum. Anlatmak istediğim, ön yargının yerine hoşgörünün getirdiği güzellik ve dayanışmanın getirdiği mutluluk. Bu filmi izleyen bir yandan kahkahalarla gülerken belki de aynı anda yüreğinde hüznü hissedecek. En büyük desteğim ekibim ve oyuncularım olacak. Allah mahçup etmesin.” Anne kız, bugünlerde büyük bir titizlik ve gizlilikle filmin oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Şimdilik kendi oynamayacak

Senaryosu için bir yıldan bu yana titizlikle çalışılan filmde bir pavyonun kasabaya taşınması ve etrafında gelişen olaylar konu ediliyor. Daha önce yönetmenliğini yaptığı filmlerde oyuncu olarak da yer alan Türkan Şoray, bu kez son anda bir sürpriz yapmazsa filmde oyunculuk yapmayacak.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler