YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuncay Özkan ve Muzaffer Tekin aynı karede
Tuncay Özkan ve Muzaffer Tekin aynı karede
Tuncay Özkan ve Muzaffer Tekin aynı karede
25 Temmuz 2008 / 11:22 Güncelleme: 25 Temmuz 2008 / 00:00

Bizkaçkişiyiz gurubu, Tuncay Özkan ile Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Muzaffer Tekin'i birlikte gösteren fotoğrafı yayınlayan ATV'nin önünde protesto gösterisi yaptı.


Uzun zamandan internet ortamında bulunan ve Tuncay Özkan'ı Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Muzaffer Tekin ile aynı karede gösteren fotoğrafı yayınlayan ATV önünde protesto gösterisi yapıldı.
Bir mitingde çekilmiş ve uzun zamandır internet ortamında bulunan fotoğrafın yayınlanmasına küplere bindiği öğrenilen Tuncal Özkan'ın ATV haber yetkililerini aradığı belirtildi. Aradığı kişilere bağlanmadığı belirtilen Tuncay Özkan'ın telefonda konuştuğu kişilere karşı oldukça sert olduğu belirtildi.BİLİNEN BİR FOTOĞRAF YENİYMİŞ GİBİ YAYINLANDI
Muzaffer Tekin'i Tuncay Özkan ile aynı karede gösteren bu fotoğraf, bir mitinginde çekilmiş ve uzun zamandır internet ortamında bulunan bir fotoğraf olarak değil de, yeniymiş gibi yayınlanmasının Tuncay Özkan'ı çileden çıkardığı belirtildi.


Kanala telefon eden Tuncay Özkan'ın bu duruma oldukça sinirlendiğini belirten ATV habercileri, Tuncay Özkan'ın kanalın haber koordinatörü ile görüşmek istediğini anlattılar. Özkan, bu isteği yerine gelmeyince "Ben size gününüzü gösteririm. Biz kaç kişiyiz görürsünüz" diyerek tehdit ettiğini ileri süren AVT çalışanları bu teleonun hemen ardından "Biz Kaç Kişiyiz" grubundan bir çok kişi ATV'yi telefon yağmuruna tutmaya başladığını anlattılar. Özkan'ın düğmeye basması ile ATV'nin telefon santrali kilitlendiği de belirtildi.


ATV ÖNÜNDE PROTESTO
Tuncay Özkan ile ilgili yayının yapılmasının ardından Bizkaçkişiyiz grubuna üye olan çok sayıda kişi Balmumcu'da bulunan ATV binası önüne gelerek protesto gösterisi yaptı. Ellerinde Tuncay Özkan'ın fotoğrafını taşıyan Biz Kaç Kişiyiz üyeleri, fotoğrafın bir mitingde çekilmiş ve bilinen bir fotoğraf olması dolayısıyla ATV'nin yaptığı yayını protesto ettiler. Benzer bir protesto ATV'nin Ankara bürosu önünde de yaşandı.


GAZETEPORT

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler