YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TRT'den o dizi için ilginç mesaj
Leyla ile Mecnun'u düşük reytinge rağmen 103 bölüm yayınlayan TRT'den, Star TV'ye ve TRT'yi eleştirenlere çok ilginç mesaj...
TRT'den o dizi için ilginç mesaj
15 Ocak 2014 / 06:48 Güncelleme: 15 Ocak 2014 / 11:17

TRT 1'in Twitter'daki resmi hesabında bugün çok enteresan ve manidar bir mesaj yayınlandı.

Ben de Özledim dizisinin l3. bölümde yayından kaldırılması üzerine yayınlanan mesajda,

İsmail Abi'nin fotoğrafı yer aldı, "o gemi niye gelmedi?" şeklinde de manidar bir soru soruldu.

O mesajda TRT şöyle diyor:

O gemi neden gelmedi?

TRT1'de, 103 bölüm yoğun mesai harcanarak, takipçilerimizin de büyük katkıları ve özverileriyle meydana gelen FENOMEN algısına sahip çıkmak, göründüğü kadar kolay değilmiş!

103 bölüm boyunca zor piyasa şartlarına ve düşük ratinglere rağmen, yoğun emek ve özveri ile işe ve kaliteye inanarak devam ettiğimiz “Leyla ile Mecnun” dizisinin kaldırılmasına dönemin şartları nedeniyle yoğun tepki gösterilmişti. Hatta bu tepkiler, iyi niyetle tam 103 bölüm boyunca bu işin arkasında duran kanalımıza yönelik adeta bir linç kampanyasına dönüşmüştü.

Ancak görüldüğü üzere aynı piyasa şartları, derdi TRT1'in uzun bir süreç boyunca oluşturduğu sosyal medya kitlesini devşirmek olanların, amaçlarına ulaşamayınca kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını da ortaya koymuş oldu.

Ayrıca yaptığı açıklamalarla kurumumuzu hedef tahtasına oturtmaya çalışanların bugün neler diyeceğini merak etmekteyiz.

İsmail Abi'miz; 103 bölüm boyunca oluşturulan bağı 13 bölüm görse hepinizin ağzını burnunu kırardı. Kulpu kırık çaydanlıkları sizi, hepiniz Sarkozy'siniz!..

 

 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler