YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TRT kaçak maç yayınladı
Galatasaray - Dortmund maçının TRT Spor üzerinden yayınlanması üzerine TRT'den açıklama geldi.
TRT kaçak maç yayınladı
23 Ekim 2014 / 07:20 Güncelleme: 23 Ekim 2014 / 11:26

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Dortmund ile karşılaşan Galatasaray'ın maçını D Smart platformundaki Smart Spor kanalı canlı yayınladı.
 
Karşılaşma sırasında TRT Spor'un internet sitesindeki canlı yayın linkini açanlar ise büyük bir sürprizle karşılaştı. Çünkü Galatasaray-Dortmund maçı canlı yayınlanıyordu.

TRT'den D-Smart'a özür
 
TRT Haber Daire Başkanı Nasuhi Güngör, twitter hesabında bir açıklama yayınlayarak D Smart'tan özür diledi.
 
"Dün gece D Smart yayın platformunda yayınlanan Galatasaray-Dortmund maçı sehven http://trtspor.com.tr  üzerinden bir süre yayına verilmiştir. Görevli personelin ihmali ve sorumsuzluğu nedeniyle gerçekleşen bu olay nedeniyle D-Smart ailesinden ve tüm sporseverlerden özür dileriz. TRT Haber ve Spor Yayın Dairesi olarak bu üzücü olayla ilgili tüm sorumlular hakkında bu gece itibarıyla soruşturma başlatılmıştır. Sözkonusu soruşturmayla ilgili tüm gelişmeler anında kamuoyuyla paylaşılacaktır. Tekrar özür diler, saygılar sunarız."

Nasuhi Güngör'ün kişisel hesabından yapmış olduğu açıklamalar ise şu şekilde;

22.png

21
 // 12
bu sekilde vatandasi somurme politikasi uygulanmiyor mu?niye sadece dsmartta sadece digiturkte yayinlaniyor o stadlar o herkesin vergisi ile yapilmadi mi federasyona destek adi altinda benim verdigim vergiler aktarilmiyor mu?hizmet beklerken bir de hizmeti gormek icin ozel bir sirkete para odemek zorunda kaliyoruz.devlete olsa hadi neyse...
23 Ekim 2014 12:18
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler