YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TEM Otoyolu'nda korkunç kaza: 4 ölü
TEM Otoyolu'nda korkunç kaza: 4 ölü
TEM Otoyolu'nda korkunç kaza: 4 ölü
05 Kasım 2007 / 09:42 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

TEM Otoyolu'nun Sapanca gişeleri yakınında kaza yaptıktan sonra araçlarından inenlere, yoldan geçen bir cip ile minibüs çarptı. Otoyolunun kan gölüne döndüğü zincirleme kazada 4 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.


Kaza dün akşam saat 21.00 sıralarında TEM Sapanca Otoban gişelerini İstanbul yönüne geçtikten 2 kilometre sonra meydana geldi. İstanbul istikametine giden Önal Isırgan yönetimindeki 34 TK 2888 plakalı otomobile, dikkatsizlik sonucu arkasından gelen Mehmet Durmuş yönetimindeki 34 U 5289 plakalı cip çarptı. Maddi hasarlı kazada çarpmanın etkisiyle kontroldan çıkan otomobil, bariyerlere vurduktan sonra sol şeritte kaldı. Yolun sağına parkeden ciptekiler ise kaza sonra sol şeritte kalıp arızalanan otomobildekilerin yanına gitti.


İKİ ARAÇ KAZAZEDELERİN ARASINA DALDI

Bu sırada önce Aysun Akbaş yönetimindeki 34 DR 970 plakalı siyah cip, ardından da Haydar Dilmen yönetimindeki 41 NB 453 plakalı minibüs, yolun sol şeritte bozulan otomobilin yanındaki kazazedelerin arasına daldı.


Zincirleme kazada Yadigar Doğu (40), Hasan Kazak, Ziynet Isırgan ve Furaviye Dilmen, yaşamını yitirirken, İsmail Çiçek, Haydar Dilmen, Semih Çalışkan, Serpil Dilmen, Zekiye Dilmen, Öznur Uğur ve Miraç Dilmen yaralandı. Yaralılar Toyota-SA Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.


MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler