YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm bu akşam yayında
Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm bu akşam yayında
10 Ağustos 2015 15:01
Tatlı Küçük Yalancılar heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.30'da Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Ekranların sevilen dizisinin yeni bölümünde neler olacak detaylar haberimizde

Ekranların sevilen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar bu akşam 20.30'da Star TV'de yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Genç oyuncuların yer aldığı dizi yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerden tam not almayı başardı. Her hafta yeni bölümü heyecanla beklenen dizide bu hafta neler olacak?
 

6. BÖLÜM DETAYLAR

Aslı kurtulacak mı?
 
A’nın tuzağına düşen Aslı çok zor durumdadır. Eren, A’dan gelen mesaj üzerine harekete geçer. Aslı’yı bulmak için kurallarını A.’nın koyduğu oyuna girmek zorunda kalır.
 
Aslı’ya olanlardan habersiz durumdaki kızlar hayatlarına devam etmektedir. Geçici ev arkadaşlıkları neticesinde iyice yakınlaşan Hande ve Barış hallerinden memnundur. Ancak Barış’a olan hislerini kendine dahi itiraf edemeyen Hande,  hala arkadaşça davranmaya çalışmaktadır. Derken beklenmedik bir gelişme onları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaştırır.
 
Toprak’ın serbest bırakılmasıyla rahat bir nefes alan Selin, onu ziyarete gider. A’nın kim olduğu ve ne yapmaya çalıştığıyla ilgili kritik yaparlarken, aralarındaki çekime karşı koyamazlar. Janset, bu büyülü anı bozmayı başarsa da, ikisi arasındaki giderek artan yakınlaşmayı engelleyemeyecek ve bu durumdan hiç memnun olmayacaktır.
 
Kimliği ortaya çıkan Güven artık daha rahat davranmaktadır. Kızların güvenini kazanmak için kolları sıvasa da başka bir şeyin peşinde olduğu her halinden bellidir. Aradığını bulduğunda ise olaylar beklemediği bir yöne sapacaktır.
 
Bütün uğraşlarına rağmen A’nın Aslı’yı nerede tuttuğunu öğrenemeyen Eren, Barış’ın yardımına başvurur. Elde ettiği bilgi biraz olsun Eren’in işine yarasa da önünde çözmesi gereken büyük bir bulmaca vardır ve zamanı daralmaktadır. Kapatıldığı yerden çıkış olmadığını anlayan Aslı içinse her geçen dakika cehennem gibidir.
 
Aslı’ya bütün bir gün boyunca ulaşamayan ve Eren’in bazı davranışlarından şüphelenen kızlar,  Aslı’nın annesi Emel’in de Aslı’yı aramaya başlaması üzerine telaşlanırlar. Parçaları birleştiren Hande, Aslı’nın nerede olduğuyla ilgili cevabın Eren’de olduğunu düşünmektedir. Ancak Eren’de cevaplar yerine sadece sorular vardır. A.’nın bıraktığı bulmacayı sonunda Selin’in yardımıyla çözen Eren, Aslı’yı kurtarmaya koştuğunda, A. son oyununu oynayacaktır.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler