YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan Evleniyor, Peki Düğün Tarihi Ne Zaman?  ​
Tarkan Evleniyor, Peki Düğün Tarihi Ne Zaman? ​
02 Ocak 2016 06:12
Türkiye'nin Popstarı olan ünlü sanatçı Tarkan evliliğe karar verdiğini açıkladı. Sanatçının ne zaman evleneceği ise hayranları ve merak etmeye başladı. Peki Tarkan Tevetoğlu ne zaman, kiminle, nerede, nasıl evlenecek? İşte ayrıntıları...

Gönlünü bir Türk kızına kaptıran Megastar Tarkan 2016 yılının ilk aşk bombasını patlattı. Uzun bir süredir merak ediliyordu ve Tarkan'ın çiçeğini çikolatasını kaptığı gibi istemeye gittiği sevgilisinin adı Pınar, Soyadı ise Dilek.

Yılın ilk bombası patladı. Günlerdir merak ile ediliyordu Tarkan'ın sevgilisi. Bir Türk kızına kalbini kaptıran Tarkan 'ın sevgilisi merak konusu olmuştu. Tarkan 'ın sevgilisini aileden istediği bile konuşulmuştu. Basın danışmanından ilk açıklama ve onay geldi.

Tarkan günlerdir evleneceği haberleri ile gündemi oluşturuyor. Kalbini bir Türk kızına kaptırdığı hatta çiçeğini ve çikolataını alıp kız istemeye gittiği bile söylendi. Basın danışmanından ilk açıklama geldi. Tarkan'ın basın danışmanı ortaya çıkan "Pınar Dilek" ismini ve fotoğraflarını doğruladı.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, 12 Aralık'ta Tarkan’ın kız istemeye gittiğini yazmış, Megastar’ın gönlünü fetheden kızın Almanya’da yaşadığını, gurbetçi bir ailenin kızı olduğunu belirtmiş fakat ötesine dair teyit edilmiş bir bilgi yayınlamamıştı.

Eyüboğlu bugünkü yazısında eline bir istihbarat geldiğini ve bunu Tarkan’ın basın danışmanı Sevtap Küçükkaralar’a, “Yengemiz bu mu?” diye sorduğunu; kendisine "“Evet, o... İsim de doğru, fotoğraflar da...” yanıtının geldiğini aktardı.

İşte Ali Eyüboğlu'nun yazısındaki o kısım: "Gelelim Tarkan’ın prensesinin kim olduğuna: Adı Pınar, soyadı Dilek...

Elazığlı bir anne ve Urfalı bir babanın Almanya Duisburg doğumlu 30 yaşındaki kızıyla Tarkan’ın ne zaman nikâh masasına oturacaklarına gelirsek...

Magazin dünyasının ve Tarkan fanlarının merakla beklediği düğün 2016’nın ilk aylarında olacak."

Artık evlilik Tarkan'a çok yakın.Yurtdışında yaşanan süper star Tarkan Tevetoğlu Almanya'nın Köln kentinde bir çiftlik evi satın almış ve artık zamanının çoğunuda burada geçirmeye başlamıştı.Tarkan'ın burada gönlünü bir gurbetçi Türk kızına kaptırdığı öğrenilirken kız istemenin de yapıldığı öğrenildi.

Mega Star Tarkan evliliğe adım atıyor.Tarkan bilindiği üzere Köln'de bir çiftlik satın almış ve hayatını burada devam ettirmeye karar vermişti.Burada tanıştığı bir Türk kızına gönlünü kaptıran süper star kız istemeye gitti ve evlilik için ilk adımı attı. Tarkan kiminle evleniyor? Tarkan'ın sevgilisi kim, ne iş yapar, nereli, kaç yaşında? Geride bıraktığımız hafta sonu Tarkan evliliğe giden yolda ilk ciddi adımı attı. Dünyaca ünlü yıldız Tarkan'ın evleneceği haberi bugün gündeme bomba gibi düştü. Daha önce uzatmalı sevgilisi avukat Bilge ile yaşadığı büyük aşk ile hatırlıyoruz

Hürriyet'ten İzzet Çapa ise Tarkan'ın evlilik kararı aldığı kız arkadaşının 14 yıl önce Paris'te bir gece kulübünde tanıştığı Cezayirli Asia olduğunu yazdı.

2013'TE BARIŞTILAR

Çapa yazısında, bir ara ilişkileri sekteye uğrayan ikilinin 2013'te barıştığını, geçen kış Almaya Köln'de birlikte yaşadıklarını ve evlilik kararı aldıklarını belirtti.

Dünyaca ünlü magastar TArkan geçen hafta sonu bir Türk kızı ile sözlendi. Uzun süredir özel hayatında yalnızdı. Tarkan şimdilerde büyük bir aşk yaşadığı ve hatta geçen hafta nişanlandığı iddia edildi. Tarkan'ın sevgilisi kim, ne iş yapar? Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'nun haberine göre, süper star kız ismeye gitti. Söz kesildi. Ufukta evlilik var.

KÖLN'DE TANIŞTILAR

Tarkan, yaz başında Köln’de bir çiftlik satın alıp, zamanının büyük bir bölümünü buradaki yeni yuvasında geçirmeye başlamıştı.

Tarkan’ın evlilik planları yaptığı esmer sevgilisi de Köln’de yaşayan bir Türk ailenin kızı.

Tarkan, geride bıraktığımız hafta çok yakını birkaç kişiyle birlikte sevgilisini istemeye gitti. Taraflar arasında söz kesildi. Ufukta evlilik hazırlığı var.

 // denizlili
Elazıglı bir anne ve urfalı bir baba nasıl türk?! Tarkan direkt kùrt kızıyla evlenmiş....
02 Ocak 2016 08:00
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler