YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taraf Gazetesi'nden iftira manşeti!
Taraf Gazetesi'nden iftira manşeti!
24 Haziran 2013 18:20
Taraf Gazetesi'nin “Vergide abidik gubidik işler” isimli manşetiyle bugün yayınlanan haberine Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'dan çok sert tepki geldi: "Dürüstsen seni mali olarak destekleyenleri açıkla!"

Taraf Gazetesi’nin “Vergide abidik gubidik işler” manşetiyle Bugün (24 Haziran 2013) yayınlanan sayısında Maliye Bakanlığı’nın Kanal A’ya 135.6 Milyon lira vergi borcu çıkardığı ve daha sonra bu borcun bakanlık tarafından 5.8 Milyon liraya düşürüldüğü anlatılıyor. “Melih Gökçek ile adı anılan Kanal A’nın borcu da 135.6’dan 5.8 milyon liraya düştü” deniliyor.

Bu haber yalan ve çarpıtmanın da ötesinde maksatlı bir iftiradır. Hiçbir gerçekliği, tutarlılığı ve inandırıcılığı bulunmamaktadır. Çünkü:

1)      Kanal A’nın sahibi Elektromed değil, KTV Yay. Rek San. Tic AŞ.’dir.

2)      Maliye Bakanlığı Kanal A’ya vergi cezası kesmemiştir. Vergi cezası kesmediği için vergi indirimi de yapmamıştır.

3)      Taraf’ın optik çarpıtma yaparak Kanal A’nın yaptığı yayınlardan duyduğu rahatsızlığı bu şekilde dile getirme ihtiyacı duyduğu anlaşılmaktadır.

4)      Kanal A’nın Melih Gökçek ile hiçbir yakınlığı bulunmamaktadır. Hatta ille de bir yakınlık izafe edilecekse Melih Gökçek’e Taraf’ın daha yakın olduğunu söylemek de mümkündür. Melih Gökçek, Kanal A’da  10 yıldır belediyenin halkı ilgilendiren haberleri dışında siyasi propaganda amaçlı olarak yer almamıştır. Ama Kanal A böyle bir polemiğe girmeyecektir.

5)      Eğer dürüst yayıncı ise Taraf’a kendisini mali yönden destekleyenlerin durumunu araştırmasını ve yayınlayabiliyorsa yayınlamasını ısrarla tavsiye ederiz.

Taraf Gazetesi ve kamuoyuna saygıyla duyurulur..

 

Alper TAN

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni

İhanetin bedeli
 // Mustafa Semiz
Bu günlerde ülkemizde kimin eli kimin cebinde belli değil.Bu Hükümet'ten aldığı güçle bu günlere gelen gruplar hükümete ve millete ihanet içindeler.hiç bir ihanet cezasız kalmaz.heleki bu ihanet Allah'ın adıyla yapılıyorsa.cezasını önce Rabbim verecektir.Varlığını önce Allah'a sonra, Recep Tayyip Erdoğan'a ve türk milletine borçlu olan bu gruplar şimdi hükümet düşmanları,masonlar,ve İslamiyet düşmanları ile açıkça işbirliği içindedir.üstelik bu iktidarın kaymağını en çok onlar yedikleri hald...
25 Haziran 2013 Salı 01:17
. ..
 // arafat demir
Onlari mali yönden destekleyenleri açıklayacak cesaretleri yoktur. Onlar anca Kılıçdaroğlu gibi" iktidar olursam fakirlere aylik 600 lira maaş baglicam"atip tutarlar ama güzel cevaplar alıyorlar Erdoğan "herkese değil izmir sizde o zaman izmir belediyesi 600lira odesin de gorelim" iste böyle herseferinde kapak yapıyor lar onlara ama insanda utanma olmayinca değişen bir şey olmuyor
Saygilarimla alper bey...
24 Haziran 2013 Pazartesi 22:04
16:32
 // TARAF OLDU BERTARAF
Önceleri severek okuyordum. Cesur ve mert biliyordum. Daha doğrusu öyleydi. Şimdi ne oldu da değişti anlamıyorum. Artık benim gözümde Taraf oldu, bertaraf....
24 Haziran 2013 16:32
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler