YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor'da kim elendi? Survivor'da kimin adı yazıldı!
Survivor'da kim elendi? Survivor'da kimin adı yazıldı!
02 Mart 2015 08:45
Survivor All Star 'da kim elendi sorusu büyük merak konusu oldu. Survivor gönüllüler dokunulmazlık oyununu kaybedince Duygu 'nun adını yazdılar.

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı bu hafta belli oluyor ve adaya veda edecek ilk isim halk oylamasının sonucunda ortaya çıkıyor. Survivor All Star'da dün akşam dokunulmazlık oyunu oynandı ve gönüllüler ünlüler takımı karşısında kaybetti. Survivor ada konseyinde yapılan oylamada ise gönüllüler 'Duygu elensin' diyerek onunun adını yazdılar.

Survivor All Star 'ın son bölümünde kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu vardı. Gönüllüler ile ünlüler arasında birebir güç gösterisine dayalı oyunda sonuç sürpriz oldu. Yarışı hep önde götüren gönüllüleri her defasında ünlüler bir adım geriden izledi. Son kulvarda ise yarış 9-9 berabere olunca 4'erli gruplar olarak iki takım çarpıştı. Survivor 'da dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler oldu.

Survivor gönüllüler oyununu im kazandı

Survivor All Star 'da gönüllüler yenilince adadan gidecek ismin onların takımından çıkması da kesinleşti. Survivor adasında bu kez gönüllüler arasında 'kişisel dokunulmazlık' oyunu oynandı. Kızlardan Sahra erkeklerden ise Hasan oyunu kazanıp karşı karşıya geldiler. Son oyunda Hasan , Sahra'yı yenerek gönüllüler adasında dokunulmazlık kazanan isim oldu.

Ada konseyinde kimin adı yazıldı?

Hasan'ın dokunulmazlık kazanmasının ardından Survivor ada konseyi toplandı. Survivor All Star gönüllüler takımı performansa değil kişisel ilişkilere dayalı bir oylama yapınca adı yazılan kişi sürpriz oldu. Turabi ile sorun yaşaşayan Duygu elenmek üzere belirlenen ilk isim oldu.

Elenen kim olur?

Survivor All Star 'da Duygu 'nun adının yazılmasının ardından SMS oylamasında en yüksek oyu alan kişi bir rakibinin adını verecek. Duygu ile birlikte bu kişi halk oylamasına sunulacak. Oylama sonunda Survivor All Star 'da elenen ilk isim belli olacak.

Survivor son bölümde neler oldu?

Survivor 'da Taner ile Sahra arasında sürtüşme devam ediyor. Taner eleme sırasında rakipleri hakkında şaşırtan sözler söylerken Duygu bu hafta kötü performans gösterdiğini belirterek özür diledi.

Survivor sahra nasıl sakatlandı?

Survivor All Star gönüllüler takımının en güçlü yarışmacılarından olan Sahra sakatlık geçirdi. Dizi şişen Sahra dokunulmazlık oyununda da yer alamayınca takımının aldığı yenilgide pay sahibi oldu.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler