YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor'da kim elendi? 8 Mart Survivor elenen isim
Survivor'da kim elendi? 8 Mart Survivor elenen isim
09 Mart 2016 08:04
Survivor 2016'da kim elendi sorusunun yanıtını SMS sonuçları belirledi. Survivor ünlüler 8 Mart SMS sıralaması sonuclari acunn.com sitesi tarafından verildi. Peki Survivor SMS birincisi kim oldu adadan kim elendi?

Survivor 8 Mart 2016 ada konseyinde kim elendi sorusunun yanıtını veren ünlüler SMS oylaması sonuçları saat 23.30'dan sonra açıklandı. Survivor ünlüler SMS sıralamasında Avatar Atakan birinci oldu. Atakan Eda Akkaya'nın ismini elenmesi için söyledi peki SMS sonuçlarına göre Survivor'a kim veda etti?

Survivor 2016 ünlüler SMS sıralaması sonuçları büyük merak konusuydu. SMS birincisi sürpriz olmadı ve yine Avatar Atakan ilk sırada çıktı. İkinci sırada bu kez İbrahim Yattara yer alırken Yılmaz Morgül de önceki yerinden daha yukarda yer aldı ve 3. oldu. Eleme adayı olan Ebru Öztürk sondan ikinci olurken Tuğba Özay ise SMS sıralamasında altıncı sırada çıktı. 

SURVİVOR 2016'DAN KİM ELENDİ 8 MART ELEMESİ?

SMS birincisi olan Avatar Atakan seçimini 'Ada hayatında bize daha az uyum sağlayan ve mutsuz olan isim' diyerek Eda Akkaya adını verdi.

Survivor ada konseyinde Tuğba Özay oylamada elenme adayı olmuştu. Ebru Öztürk adını ise eleme tahtasına kişisel dokunulmazlığı kazanan Nagihan Karadere yazdırmıştı. Avatar Atakan'ın Eda'nın adını vermesi ile birlikte bu üç isim arasından kim elendi sorusunun cevabı için SMS sıralamasındaki yerlerine bakıldı. SMS sıralamasında 9. sırada yer alan Ebru Öztürk elendi.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçlar tam liste halinde Acun Medya tarafından yayınlandı. İşte 8 Mart 2016 tarihli Survivor SMS sonuçları;

1. Avatar Atakan 2. İbrahim Yattara 3. Yılmaz Morgül 4. Eda Akkaya 5. Ezgi Avcı 6. Tuğba Özay 7. Yunus günçe 8. Mehmet 9. Ebru Öztürk 10. Seda Tetik

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI

23 ŞUBAT 2016 Peki Survivor 2016 ünlüler takımında daha önce SMS sonuçları nasıl çıkmıştı? Kim hangi sırada yer almıştı. Survivor'ın 23 Şubat 2016 tarihli elemesinde ünlüler SMS sıralaması ortaya çıkmıştı. Bu haftaki Survivor'da eleme adayı olan Ebru Öztürk ise o zaman sıralamada yer almamıştı. Zira Ebru kişisel dokulmazlığı kazanmış ve elemeye katılmamıştı. Haliyle bu haftanın en çok merak edileni Ebru Öztürk'ün sahip olduğu oy potansiyeli.

Survivor ünlüler SMS sıralaması şu şekilde oluşmuştu ; 1. Avatar Atakan 2. Eda Akkaya 3. İbrahim Yattara 4. Yılmaz Morgül 5.Yunus Günçe 6. Mehmet 7. Ezgi Avcı 8. Nagihan Karadere 9. Tuğba Özay 10. Yağmur Öztürk 11. Seda Tetik 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler