YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor SMS sıralaması
Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor SMS sıralaması
14 Mayıs 2015 01:40
Survivor All Star 'da SMS oylaması sonuçları Acunn Medya tarafından açıklandı.

Acun Medya tarafından Survivor 13 Mayıs 2015 tarihli SMS oylaması sıralama sonuçları saat 23.40'da açıklandı. Survivor gönüllüler SMS sıralamasında haftanın birincisi yine Hasan oldu. Survivor'da elenmek üzere çıkan 3 isim Sahra, Begüm ve Nadya oldu. Bu üç kişi arasından Survivor all star SMS sıralamasına göre en altta yer alan isim elendi.

Survivor all star ada konseyinde gönüllüler takımı Sahra 'yı elenmek üzere seçmişti. SMS sıralamasında Hasan, halk oyuyla birinci oldu. Hasan, Sahra'nın adadan gitmemesi için yeni bir tercihte bulundu. Misafir olarak gördüğü Nadya'yı kendisine çok uzak gördüğünü söyleyen Hasan, böylelikle Sahra'dan sonra ikinci ismi de belirlemiş oldu.

Nadya'dan tepki

Hasan'dan böyle bir şey beklediğini ve tüm sorumluluğun da yine ona ait olduğunu ifade eden Nadya, bu karara şaşırmadığını söyledi.

Turabi kimin adını verdi

Hasan birinci çıkınca Turabi dokunulmazlığı kazandığı için Begüm 'ün adını elenmek üzere verdi. Begüm 'ün adını da bir şiirle duyurdu. Ardından ise Turabi ile Hasan arasında kavga çıktı. Acun Ilıcalı kavgaya müdahale etmek zorunda kaldı.

Survivor All Star'da bu hafta kim elendi?

Survivor All Star da eleme Nadya , Sahra ve Begüm kalmış oldu. Sonucu ise gönüllüler SMS sıralaması belirledi. Acun Ilıcalı gönüllüler SMS oylaması sonuçlarını açıklayınca Survivor all starda bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Gönüllüler SMS sıralamasında son sırada yer alan Nadya elendi.

Survivor All Star SMS sıralaması şöyle:

7. Nadya
6. Bozok
5. Sahra
4. Begüm
3. Turabi
2. Hilmi Cem
1. Hasan

 

İNTERNET HABER

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler