YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor Turabi Çamkıran Hakan'ı adaya gömecek!
Survivor Turabi Çamkıran Hakan'ı adaya gömecek!
13 Mart 2015 22:38
Survivor All Star Turabi Çamkıran'dan yine olay sözler. Turabi Çamkıran ve Hakan Hatipoğlu arasındaki gerginlik büyüdü. Survivor kim elendi 14 Mart 2015 yeni bölümde Turabi Çamkıran ' O buraya gömülmeye gelmiş' dedi.

Survivor All Star 14 Mart 2015 gecesi ekrana gelecek yeni bölümde yine ortalık karıştı. Adada ki kutuplaşmalar iyice gün yüzüne çıktı. Survivor All Star son bölümde Fulya Keskin elendi. Fulya Keskin'den sonra adada sular durulmadı.

Survivor Turabi ve Hilmicem yakınlaşması

Survivor All Star'da Turabi Çamkıran ve Hilmicem İntepe yakınlaşması giderek tehlikeli olmaya başladı. Hilmicem İntepe, Turabi Çamkıran ile yaptığı kuliste yeni planını açıkladı.

Hilmicem İntepe'nin son planı ; ödül oyununu kazanarak, önümüzdeki hafta konsey elemesinde Ünlüler Takımı'nın bir kişi daha elemesini sağlamak.

Sahra Işık'ın gözyaşları

Survivor All Star yarın (14 MART) gecesi ekrana gelecek yeni bölümde ödül oyununda başarısız olan Sahra Işık gözyaşlarını tutamadı.

Adada istenmeyen 2 isim daha

Survivor All Star, Gönlüllüler takımında istenmeyen iki isim daha var. Ahmet Dursun ve Merve Aydın grupların birleşmesini engelleyen iki isim olarak görülüyor.

Turabi'den Hakan Hatipoğlu'na sert sözler

Survivor All Star'da Turabi Çamkıran ve Hakan Hatipoğlu arasındaki gerilim hız kazanıyor. Turbo Turabi olarak bilenen Turabi Çamkıran Survivor kameralarına yine iddalı açıklamalar yaptı. Turabi , 'Hakan'ı ilk Survivor'da öldürmüşler ama gömmeyi unutmuşlar, o buraya sadece gömülmeye gelmiş.' dedi

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler