YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor kim yazıldı 2015 All Star'da kim elenir?
Survivor kim yazıldı 2015 All Star'da kim elenir?
23 Mart 2015 08:52
22 Mart 2015 Survivor All Star 'da bu hafta dokunulmazlığı kim kaybetti kim elendi? Survivor ada konseyinde Begüm Yücetan ismi elemede çıktı. Survivor'da bu hafta kim eleniyor?

Survivor 2015 All Star 'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı büyük merak konusu. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için eleme gecesi vardı. Survivor gönüllüler takımı ada konseyinde Begüm Yücetan 'ı elenmek üzere çıkardı. Kişisel dokunulmazlık oyununu ise Turabi kazandı. İşte Survivor All Star yarışmasının 22 Mart son bölümünde yaşananlar.

Survivor All Star yarışmasında dokunulmazlık oyunu müthiş bir çekişmeye sahne oldu. İki haftadır kaybeden ünlüler bu kez elemeden kurtuldu. Survivor gönüllüler takımı elemeye kalan taraf oldu. Acun Ilıcalı ada konseyini topladı ve elenmek üzere bir ismin yazılmasını istedi. Survivor 2015 gönüllüler takımı büyük bir oy çokluğuyla elenmesi için Begüm Yücetan 'ın adını yazdı.

Survivor all star ada konseyindeki oylama sonucunda bu hafta elenmek üzere çıkan isim Begüm oldu. Ada konseyinde oylama sonuçları şöyle oldu;
Seda 1,
Taner 1,
Özlem 1,
Begüm 5

Oylamasında sonunda, en yüksek oyu alarak yapılacak elemenin ilk adayı olan Begüm Yücetan bu sonucu hak etmediğini söyledi. İşte Begüm Yücetan 'ın sözleri;

"İsmimim çıkmasını bekliyordum, ama bunu hak etmiyorum. Saygı duyuyorum bu konuda. Herkesin bir planı var benim de bir planım var. Oyunlarda elimden geleni yapmayı istiyorum. Benim bir karakterim var, geliştirdiğim. Kendimi bozamam bunun için. Survivor olmak için geldik, ama öncelikle insan olmamız gerekiyor. "

Survivor All Star 'da iki haftadır ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybediyor ve eleme şoku yazıyordu. Survivor 'ın 22 Marttaki son bölümünde ise dokunulmazlık oyununu kaybeden bu kez gönüllüler takımı oldu. İşte 22 Mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu.

Acun'un anlattığı Survivor olayı

Survivor All Star'da yine renkli dakikalar yaşandı. Eleme gecesinde Acun, 2010 yılındaki bir olayı izleyicilerle paylaştı. 2010 yılında yapılan Survivor yarışmasında, üç erkek yarışmacının doğum günü olmasına rağmen İhsan'ın Merve'yi adada yanlız başına bıraktığını söyleyen Acun, kararın kendisi de dahil izleyenleri şoke ettiğini söyledi.
 

Turabi yenilnce...

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler kişisel dokunulmazlık oyununda mücadele ettiler. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan finalde Begüm'ü mağlup eden Turabi oldu.


Acun Ilıcalı , 7. bölüm için bazı izleyicilerin çok ince bir detayı kendilerine gönderdiklerini bu yüzden de açıklama yapma ihtiyacı doğduğunu söyledi. Oyunlarda, bazı aksaklıkların yaşandığını ve o bölümlerde yarışmacı durdurarak, değerlendirme yapıp oyunu yeniden başlattıklarını anlatan Acun, kesilen bölümleri montajladıklarını söyledi.

Seranay ve Nadya'nın su taşıma oyununda benzer bir sorunun yaşandığını; bu nedenle bazı bölümlerin montajlandığını ifade eden Acun, oyunla ilgili olarak bazı izleyicilerin kendilerine mail attığını söyledi. Montajsız bölümün internette yayınlandığını, izlenebileceğini ifade eden Acun, yarışmada herşeyin şeffaf olduğunu söyledi.

e
 // yaren kaya
ya acun abi merve aydın neden ayrımcılík koyur arkdasalarina sonucta herkes ayni adayi dagitiyo turabi de herkesi kucuk goruyo bide cok reklam vermeyin...
28 Mart 2015 Cumartesi 19:36
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler