YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor kim elenir? Survivor All Star'da kim yazıldı?
Survivor kim elenir? Survivor All Star'da kim yazıldı?
09 Mart 2015 09:09
Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı için All Star ada konseyi toplandı. Survivor'da elenmek üzere Ünlüler takımından yazılan isim Fulya Keskin oldu. Kim elendi cevabı 10 Mart'ta verilecek.

Survivor'da geçen hafta Duygu Çetinkaya elendi peki bu hafta All Star 'da veda eden isim kim olacak? Survivor All Star'da kim elendi sorusunun yanıtı için ada konseyi toplandı. Dokunulmazlık oyununu kaybettikleri için bu kez elenecek isim Survivor ünlüler takımından olacak. Ada konseyinde yazılan isim belli oldu kim elendi sorusunun yanıtı 10 Mart 2015 salı günü belli olacak.

Survivor All Star ünlüler takımının ada konseyinde elenecek isim oylaması nefesleri kesti. Son ana kadar Ahmet Dursun ve Fulya Keskin adı öne çıktı. Survivor'da Acun Ilıcalı'nın açıkladığı son oyla All Star'a veda etme ihtimali olan ilk isim ortaya çıktı. Survivor Ünlüler takımı elenmesi için Fulya Keskin de karar kıldı. Oylama sonucu 5 Ahmet Dursun , 6 oy ise Fulya Keskin olarak çıktı. Adı elenmek üzere yazılan Fulya Keskin ' Survivor'a iyi başlamadığımı biliyorum. Daha az oynadım fazla oynasam daha farklı olurdu' dedi.

Survivor'da bu hafta kim elenir?

Acun Ilıcalı ise Ünlüler takımının 'dokunulmazlık' oyunundaki performansı karşısında hala şaşkındı. Acun Ilıcalı, 'Nasıl böyle oldu. Sahadan silinen bir ünlüler takımı... Gönüllüler ezdi geçti' diyerek şaşkınlığını ortaya koydu.

Survivor 'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı 10 Mart 2015 salı günü belli olacak. Survivor SMS oylamasında birinci olan kişinin adını vereceği yarışmacı ile ada konseyinde adı yazılan Fulya Keskin karşı karşıya gelecek.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler