YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor All Star'da kim elendi? Anıl şoku!
Survivor All Star'da kim elendi? Anıl şoku!
24 Mart 2015 10:57
Survivor All Star'da kim elendi diye beklerken Anıl Tetik şoku yaşandı. Survivor 2015 yarışında bu akşam saat 20.00'da elenen isim açıklanacak. Peki Anıl Tetik'e ne oldu?

Survivor All Star 2015 yarışında kim elendi sorusunun yanıtı beklenirken Anıl Tetik şoku yaşandı. 24 Mart Survivor eleme gecesi Acun Ilıcalı SMS birincisini ve adadan elenen ismi açıklayacak. Survivor ada konseyirde Begüm Yücatan elenmek üzere yazılmıştı. Bugün açıklanacak SMS birincisi

Survivor'dan elenmesi için bir kişinin adını verecek. O kişi ile Begüm Yücetan arasındaki SMS durumu Survivor'dan elenen ismi belirleyecek.

SURVİVOR 2015 kim eleniyor?

Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için bu akşam eleme gecesi var. Begüm Yücatan'ın karşısına SMS birincisinin kimi elenmek üzere çıkaracağı merak konusu.
survivor-2015-hasan-ve-turabi.jpg23 Mart akşamı yayınlanan Survivor son bölümde Turabi , Hasan'ı hedefe koydu. Turabi şayet SMS oylamasında birinci çıkarsa Hasan'ı elenmesi için Begüm'ün karşısına çıkarabilir. Hasan'a 'pislik' yapmaya başlayan Turabi balta yüzünden kavga çıkardı.

Anıl Tetik tırmandığı ip duvardan aşağı düşüyor ve bacağını sakatlıyor. Anıl Tetik'in inlemeleri adada yankılanırken doktorun parmağını aşağı doğru çevirerek yaptığı işaret akıllarda soru işareti bıraktı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Anıl Tetik'in durumu ve Survivor'a sakatlık sonucu veda edip etmeyeceği merak konusu.

Survivor ünlüler adasında da gerginlik giderek tırmanıyor. Ödül oyununun kaybedilmesinin ardından Merve Aydın, takım arkadşlarına demediğini bırakmadı.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler