YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Survivor All Star'da bu hafta kim elendi?
Survivor All Star'da bu hafta kim elendi?
14 Mayıs 2015 07:30
Survivor All Star'da bu akşam kim elendi? Sms oylaması için ilk çıkan isim Sahra. Gönüllüler adasından bir kişi bu akşam adaya veda etti. Survivor All Star'da adaya veda eden isim Nadya oldu.. Survivor hakkında tüm detaylar haberimizde..

SMS'de en çok oyu alan Hasan oldu. Hasan Nadya'yı seçti. Sahra'nın karşısına Nadya çıktı.

Turabi Begüm'ü seçti. Böylece Sahra, Nadya, Begüm arasında en düşük SMS oyunu alan kiş olup adaya veda eden isim Nadya oldu.

Durum 8-8 berabere devam ediyordu, tıpkı bu hafta oynanan oyun gibi bu oyun da çok çekişmeliydi. 8-8’den sonra Turabi ve Hakan karşı karşıya geldi, Turabi büyük bir konsantrasyon ile kazanarak Hakan’ı mağlup etti ve sayıyı aldı. Turabi oyunu lehlerine çevirdi 9-8.
 
SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?     
 
Artık final etabıydı ve Begüm ile Serenay karşı karşıya geldi. Begüm oyunu önce tamamlayarak kazanmayı başardı. Begüm Serenay’ı mağlup etti.
 
ÖDÜL GÖNÜLLÜLERİN
 
12 Mayıs 2015 Survivor All star’da sorlu parkur sonrası Gönüllüler 10-9 kazandı. Gönüllüler bu hafta son iki ödül oyununu da böylelikle kazanmış oldu.
 
ÖDÜL NEYDİ?                                                                        
 
Survivor 12 Mayıs ödül neydi, sorusunun cevabı ise gayet duygusaldı. Çünkü kazanan takım aileleriyle 3 dakikalık telefon görüşmesi yapacaktı. Ödülü kazanan Gönüllüler olduğu için Mor Odaya girip ailelerini arayacak ve yemek de yiyecek. Gönüllüler takımının duygu yüklü anları olacak ve biz de sizlere aktaracağız.
 
Survivor All Star'da dün akşam 51. bölüm yayınlandı. Hakan ve Berna arasındaki gerginlik artıyor. İşte son bölümde yaşanan kavganın perde arkası.
 
Acun Ilıcalı'nın yeni kuralı şoke etti!

Son 10 yılın en zor Survivor'u olacağını her fırsatta söyleyen Acun, dediğini yaptı ve yarışmacıları şoke eden yeni bir kural getirdi.
 
Survivor All star'da Acun Ilıcalı’nın kötü sürprizi Oyuncuları çok üzdü. Son yılların en zor Survivor'u olacağını üzerine basa basa söyleyen Acun ada da yeni bir kuralın geçerli olacağını açıkladı. Acun’un açıkladığı yeni kurala göre, format gereği çok kısıtlı bir şekilde yarışmacılara 2 haftada bir verilen erzak için de artık yarışılacak. Bu kuralla birlikte yarışmayı kaybeden takımın neredeyse Hindistan cevizi hariç hiçbir gıdası olmayacak. Acun'un yeni kuralı kendilerine verilen erzak ile hiçbir şekilde doymadıkları için kaybedilen yarışlardan sonra açlıktan sürekli gözyaşlarına boğulan yarışmacıların hiç de hoşuna gitmedi.
 
Acun yarışmacıları şoke eden kuralı şu sözlerle açıkladı: ''İki haftada bir erzak takviyesi yapılıyordu. Artık erzaklar için oyun oynanacak ve kaybeden takım o hafta erzak alamayacak. Kısacası kaybeden takım çok az erzak sahibi olacak ve erzak oyununu kazanan takım daha fazla erzak tüketmeye hak kazanacak. Bu durum da adada büyük bir avantaja dönüşecek.''
 
Survivor All Star'ın 10 Mayıs pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu sonrası adalarına dönen yarışmacılar, oyunun gerginliğini üzerilerinden atamadı. Hakan ve Merve arasında başlayan tartışma giderek büyüdü.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler