YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Süpriz değişiklik! NTV Haber'in başına kim geçti
Kanal 24 Yayın Yönetmenliği'nden ayrılan Mustafa Hoş, NTV Haber'in başına geçti
Süpriz değişiklik! NTV Haber'in başına kim geçti
19 Mayıs 2009 / 14:19 Güncelleme: 19 Mayıs 2009 / 00:00

NTV yönetimi baştan aşağı değişti. Kanal 24 Genel Yayın Yönetmenliği'nden ayrılan Mustafa Hoş, Mirgün Cabas'ın yerine NTV Haber'in başına geçti.


İşte kanal yöneticisi Cem Aydın'ın çalışanlara gönderdiği açıklama...


Sevgili Arkadaşlar,


Nöbet değişikliği


Sektörün dağınıklığı ve ekonomik koşullar karşısında dik durabilmek, yayıncılıktaki kalite arayışımızı sürdürebilmek için belirli zamanlarda yönetim katında nöbet değişimi kaçınılmaz oluyor.


Bu yıl yönetim değişikliğinin yanısıra Doğuş Yayın Grubu'nun kurumsal yapısını güçlendirmek için organizasyonel bazı düzenlemeler yapma kararı da aldık. Bu çerçevede; Görkem Yayaşan, Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO) sıfatıyla tüm markalarımızın üretim, teknik ve yayın aşamalarından tam yetkiyle sorumludur.


Mirgun Cabas görevinden ayrıldı


Program Müdürü Ömer Özgüner, NTV Genel Yayın Yönetmenliği'ne atanmıştır. NTV'ye bağlı tüm içerik üretimi ve koordinasyonu Özgüner'in sorumluluğundadır. Yayın Koordinatörü Mirgun Cabas kendi isteği ile görevinden ayrılmıştır.


Yerine Mustafa Hoş geldi


Cabas'ın Yayın Kurulu'ndaki görevi devam etmektedir. Haber Merkezi'nin yönetimini bugünden itibaren Mustafa Hoş yürütecektir. Hoş, Haber Koordinatörü sıfatı ve tam yetkiyle haber merkezinin işleyişinden sorumludur.


Organizasyonel düzenlemelerde de, işlerin aksamadan yürümesi için idari olarak doğduran bana rapor eden yönetici sayısını azaltmayı ön gördük. Bu doğrultuda ilk adım olarak, İdari İşler ve İnsan Kaynakları bölümleri, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet İren'e bağlandı. Tüm yönetici arkadaşlara icra kurulu adına başarılar diliyorum.


ENSONHABER


 


 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler