YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sümer Tilmaç taburcu oldu
Sümer Tilmaç taburcu oldu
17 Ocak 2010 14:36
Gözaltına alınan Osman N.G., ünlü sanatçının şikayetçi olmaması nedeniyle serbest bırakılmıştı

Antalya'daki, çiftliğinde işletme müdürü tarafından bıçaklanan tiyatro ve sinema sanatçısı Sümer Tilmaç, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.  

Serik'in Karadayı beldesinde eşinin adını taşıyan çiftliği bulunan tiyatro ve sinema sanatçısı Sümer Tilmaç (64), çiftlik işleri nedeniyle tartıştığı Melek Çiftliği İşletme Müdürü Osman N.G. (52) tarafından dün öğle saatlerinde bıçakla yaralanmıştı. Tilmaç, diğer çalışanlar tarafından Serik'te bulunan Özel Aspendos Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Tedavisi tamamlanan ünlü sanatçı Tilmaç taburcu oldu. Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilmaç, Cüneyt Arkın gibi film yapmak istediğini ama olmadığını söyledi.  

Kendisini ülkenin içinde bulunduğu duruma benzeten ünlü sanatçı Tilmaç, "olay kazayla meydana geldi. Bir arkadaşın psikolojik sorunları neden oldu. Tahtaya bıçak atıyorduk yanlışlıkla ayağıma geldi. Şikayetçi olmadım. Türkiye herkez bir birinden şikayetçi oluyor. Birde ben şikayetçi olayım demedim. Şu anda sağlık durumum iyi" dedi.  
Tilmaç daha sonra özel aracıyla istirahat etmek üzere Melek Çiftliğine gitti.    

Öte yandan, Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Osman N.G., ünlü sanatçının şikayetçi olmaması nedeniyle ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştı.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler