YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Süleyman Şah: Hainlere merhamet edilmez Kurdoğlu
Kayı Obası’nda darbe yaparak kendisini bey ilan eden Kurdoğlu’nun sonu geldi. Ertuğrul’un boğazına dayadığı kılıçtan sonra Süleyman Şah’tan merhamet dileyen Kurdoğlu’na cevabı, “Hainlere merhamet edilmez Kurdoğlu” geceye damgasını vurdu.
Süleyman Şah: Hainlere merhamet edilmez Kurdoğlu
21 Mayıs 2015 / 05:20 Güncelleme: 21 Mayıs 2015 / 09:39

TRT'nin reyting rekortmanı dizisi Diriliş "Ertuğrul" geceye yine damgasını vurdu. 

İşte gecenin özeti;

Tapınakçıların ilaçla elinde tuttuğu Ertuğrul’un en iyi Alp’lerinden Turgut’a Süleyman Şah ve ailesini öldürme emri veren Kurdoğlu’nun planları suya düşer.

Kurdoğlu, ileride başına bela olmamaları için onları Turgut’a öldürtmek ister fakat son anda kendine gelen Turgut Süleyman Şah ve ailesini Kurdoğlu’nun Alp’lerinin elinden kurtarır.

Daha sonra Ertuğrul Kurdoğlu’na toyda hesaplaşmak için haber gönderir. Kurdoğlu’yla toyda hesaplaşan Ertuğrul Kurdoğlu ve beylerini alt ederek Kurdoğlu’nu boğazına kılıcını dayar.

Boğazına kılıç dayanan Kurdoğlu Süleyman Şah’a dönerek merhamet diler. Kurdoğlu’nun merhamet dilemesine Süleyman Şah’ın verdiği cevap ise geceye damgasını vurdu: Hainlere merhamet edilmez Kurdoğlu.

evet hainlere merhamet edilmez...
 // atiker
inşallah 8 hazirandan sonra türkiyede hainlere merhamet edilmez icraatleri ile vizyona girecek eğer kurdoğlu gibilere merhamet edilirse türkiyenin başı hiç bir zaman beladan sıkıntıdan kurtulmaz ayak bağlarınız çok olursa istikrarı ve büyük ülke olma idaaline ulaşamazsınız....
21 Mayıs 2015 Perşembe 10:00
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler