YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
STV muhabiri bu sözler sonrası yayından alındı
Ankara'daki terör saldırısı sonrası meydanda provokasyon olduğunu söyleyen Samanyolu Haber muhabiri aniden canlı yayından alındı.
STV muhabiri bu sözler sonrası yayından alındı
11 Ekim 2015 / 12:54 Güncelleme: 11 Ekim 2015 / 12:55

Ankara'daki patlamada 95 kişi hayatını kaybetti 246 kişi de yaralandı. Olayın failleriyle ilgili polisin araştırmaları devam ederken, seçimlere 15 gün kala terör saldırısından siyasi çıkar elde etmeye çalışan çevreler de harekete geçti.

PROVOKE EDENLER VAR DEDİ, YAYINDAN ALINDI

Saldırının hemen ardından, orada bulunan Samanyolu Haber muhabiri de canlı yayına bağlanarak olayla ilgili bilgi verdi. STV muhabiri "Burada halkı provoke etmeye çalışanlar da var, bunu da söylemek gerekiyor" dediği sırada stüdyo tarafından anında yayından alındı.

hainler
 // akif
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
11 Ekim 2015 19:30
 // Rasim DUMAN
O muhabir, "eylemi Tayyip Erdogan yaptirdi" deseydi, yayindan almazlardi. Kahraman Cumhurbaskanimiza "Yezid, Nemrut, Firavun, Stalin, tiran..." diyenlerin, İslam ile ve muslumanlik ile hangi baglarinin kaldigini bilemiyorum artik. ALLAH (C.C.) islah eylesin....
11 Ekim 2015 13:47
 // Pars
Ohaaaaaaaaa ohaaaaaaa ohaaaaaa bukadarda olmaz artık ohaaaa yahu bu cemaat iyice pisleşmiş tam hainleşmiş ya vaybee...
11 Ekim 2015 13:07
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler