YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a silahlı saldırı
Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a saat: 10:30 civarlarında aracı ile evinden çıkıp işyerine giderken saldırı girişiminde bulunuldu.
Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a silahlı saldırı
20 Ağustos 2015 / 13:10 Güncelleme: 20 Ağustos 2015 / 13:29

Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a suikast girişiminde bulunuldu. Saldırıda aracına 20'ye yakın mermi isbat eden Murat Sancak bu saldırıdan yara almadan kurtuldu.

KAZA SÜSÜ VEREREK SALDIRDILAR

İşyerine gitmek üzere evinden çıkan Murat Sancak, Hadımköy Çamlıca caddesinde silahlı saldırıya uğradı. Sancak'ın aracına arkadan bilerek çarparak kaza süsü veren saldırganlar aracı çapraz ateşe tuttu. 

KORUMASI KARŞILIK VERDİ

Saldırı sonrasında Sancak, koruması ile birlikte araçtan inip aracın arkasına geçerken, Sancak'ın koruması ise saldırganlara silahıyla karşılık verdi.

SANCAK VE KORUMASININ DURUMU İYİ

Yaşanan çatışmada yüzü maskeli 2 saldırgan olay yerinden kaçarken, Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak ve korumasının durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

OLAY YERİ İNCELEME YAPIYOR

Saldırı sonrasında bölgeye çok sayıda polis sevkedilirken, Sancak'ın aracı üzerinde olay yeri ekipleri inceleme yapıyor. Saldırıda Sancak'ın aracına 20'ye yakın mermi isabet ettiği ifade edildi.

24 TEMMUZ'DA BOMBA ATILMIŞTI

24 Televizyonu ve Star Gazetesi’nin bulunduğu binanın bahçesine 24 Temmuz'da da zaman ayarlı bomba atılmıştı. Saldıryı MLKP adlı terör örgütü üstlenmişti.

 

rs1-407.jpg

geçmiş olsun
 // tuncel çamak
Sayın murat sancak ve medya gurubu hepinize geçmiş olsun.Yanınızdayız bu durum ne kadar haklı olduğunuzu göstermektedir.Dualarımız sizinledir....
20 Ağustos 2015 14:15
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler