YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Spiker canlı yayını fark etmedi! Skandal oldu
Suriye'deki bir televizyon kanalının muhabirinin canlı yayını fark etmeden sandık başında söyledikleri skandalı ortaya çıkardı.
Spiker canlı yayını fark etmedi! Skandal oldu
05 Haziran 2014 / 20:43 Güncelleme: 05 Haziran 2014 / 20:44

Suriye'de yapılan devlet başkanlığı seçimleri sonrası skandalların ardı arkası kesilmiyor. Herkesin açık bir şekilde oyunu verdiği seçimlerde usulsüzlük yapıldığı iddiasının ardından ortaya çıkan başka bir görüntü de seçmenin nasıl bir durumda oy kullandığını gözler önüne seriyor.

Suriye'de rejim yanlısı yayın yapan bir televizyon Lazkiye'deki bir seçim sandığındaki seçmenin durumunu izleyicilere aktarmak istedi. Seçimleri aktarmak için bölgede bulunan muhabir, canlı yayının girdiğini fark etmeyince skandal ortaya çıktı. Ninar isimli kadın muhabir, canlı yayına birkaç saniye kala sandık başında bulunan seçmenlerden seçimleri övmesini ve 'ülkemiz için buraya geldik' demesini istiyor. Bu istediğini fark etmeden canlı yayında söyleyen muhabiri stüdyoda bulunan sunucu uyarıyor. Skandalın ortaya çıkmasının ardından muhabir hiçbir şey olmamış gibi sandık başından bilgi aktarmaya adevam ediyor.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler