YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sözcü'nün Rabia takıntısı!
Sözcü gazetesinin dün manşetinde yer verdiği Rabia selamı yapan iki futbolcudan Atilla Yıldırım, açıklamalarda bulundu.
Sözcü'nün Rabia takıntısı!
09 Aralık 2013 / 18:01 Güncelleme: 09 Aralık 2013 / 18:03

Fethiyespor'lu oyuncuların maça 'Yüce Atatürk' yazan tişörtlerle çıkması ve ardından TFF tarafından disiplin kuruluna sevkedilmesi tartışmaları sürüyor.

Sözcü gazetesi, Fethiyespor'lu futbolculara destek çıkarken, aynı zamanda Bucaspor'lu Atilla ve Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu'nu da hedef gösterdi, ceza istedi.

O futbolculardan Bucaspor'lu Atilla Yıldırım, gazetenin haberiyle ilgili olarak Haber7.com'a şunları söyledi; Bir siyasi işaret olsun diye değil, dökülen masum ve mazlum insanların sesini duyurabilmek icin yaptım. Açlıktan, sefaletten, baskıdan, haksızlıktan ölenlerin yanında, haksızların karşısında olmak imparotorluk kurmuş  koca bir milletin evladına çok görülmemeli. Bir kez daha yaşasin adalet diyorum.

 

HABER 7

Osmanlı Torunu, Osmanlı Koyunu farkı
 // Mühr-ü Süleyman
Canım Kardeşlerim, Emre ve Atilla,
Kutluyorum, Secde'de sırtından yediği kahpe kurşunla şahadete yürüyen kardeşlerimizin, insanlığın, vicdanın yanında olduğunuz için.
Kimseye SÖZCÜlük etmediğiniz, kendiniz olabildiğiniz için
SÖZCÜ'yü falan takmayın, adı üstünde, sözcü işte, birinin sözcüsü, kemik veren elin uzattığı kağıttan taşamayan, kendinden katamayan, kendi olamayan,..yani, SÖZCÜ işte
İyi bir transferden alacağınız paranın 3 kuruşuyla satın alıp, kendi SÖZCÜnüz yapıverirsiniz.
İş mi ...
09 Aralık 2013 Pazartesi 20:55
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler