YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sözcü'den 'muhteşem' gazetecilik örneği
Sözcü yine 'muhteşem' gazetecilik örneklerinden birini sergiledi. Davutoğlu'nun Başbakanlık adaylığını hazmedemeyen gazete günün en çirkin manşetini attı.
Sözcü'den 'muhteşem' gazetecilik örneği
22 Ağustos 2014 / 19:16 Güncelleme: 22 Ağustos 2014 / 19:20

Basın tarihinin muhalif gazeteleri arasında utanç manşetleriyle hatırlanacak olan Sözcü, utanç duyulacak bu manşetlerden birine daha imza attı.
 

Davutoğlu Erdoğan'ın kucağında

Türkiye'nin, Erdoğan sonrası yeni Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanı olacak olan Davutoğlu'nu Erdoğan'ın kucağında bir bebek olarak göstererek mesaj vermeye çalıştı.

Basın tarihinde unutulmayacak manşet!

Sözcü, "Davutoğlu Erdoğan'ın sözünden çıkmayacak" demek için, bu ifadenin birden fazla söyleniş biçimi mevcutken seçtiği manşet ve manşet fotoğrafıyla yıllar boyunca basın tarihinde konuşulacak.

 

sozcu_571.jpg

13:59
 // YAV HE HE
''Tel aviv gibi bucak; Netenyahu gibi kucak olmaz'' demiş, Sözcü'ler....
23 Ağustos 2014 13:59
02:52
 // MUHAFIZ
Ulan taşeroncuların sözcüsü olan gazete;sizler yıllardan beri CİA'in,MOSSAD'ın kucağına oturmaktan bıkmadınız mı? kucağa oturmaktan zevk mi alıyorsunuz?daha ne zamana kadar bu millete,bu vatana ihanet etmeyi düşünüyorsunuz?!!!sizin gibi Mossad'ın yaltakçılığını yapanlardan bir b...k olmaz.En son İsrail'in büyük elçisi olan Gabi Levi neden Türkiye'de sadece sizin gazetenizi ziyaret ettiği gayet iyi anlaşılıyor...!!!...
23 Ağustos 2014 02:52
Bak sen
 // Rızvan
Tayyibin kucağına oturttuğu sizin kafir sisteminiz olmasın sakın? Belkide kudurmanızın sebebi budur ne dersiniz ;)...
22 Ağustos 2014 20:14
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler