YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sözcü'de kan donduran yorum
Ankara'da gerçekleştirilen terörist saldırıda yaşamını yitiren Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisi Feyza Acısu için Sözcü'de yer alan habere yapılan yorum kan dondurdu.
Sözcü'de kan donduran yorum
15 Mart 2016 / 08:40 Güncelleme: 15 Mart 2016 / 12:28

Acısu'nun başörtülü olduğunu gören kullanıcı, 'Tesellimiz ölenlerden biri başörtülü' yorumunu paylaştı.

Sözcü editörlerinin bu insanlık dışı yorumu onaylaması sosyal medyada tepki çekti.
Terör örgütleri Ankara'da sivil katliamı yaptı. Başkent'in merkezi Kızılay, vatandaşların en yoğun olduğu saatte alçakça bir saldırıya hedef oldu. Bombalı araç durakta arka arkaya sıralanan belediye otobüslerinin yanında patlatıldı. 37 kişi şehit oldu, 122 kişi yaralandı.

Gazi Üniversitesi 4.sınıf İngilizce öğretmenliği öğrencisi Feyza Acısu dün yaşanan terör saldırısında hayatını kaybetti. KPSS için dershaneye giden Acısu, çıkışta evine gitmek üzere Güvenpark'taki durağa geldi. Acısu annesiyle telefonda konuştuğu sırada telefonu patlamanın etkisiyle kapandı. Telefon kesildi ve genç kıza tekrar ulaşılamadı.

Kızılay Meydanı Güvenpark'ta otobüs durağı önünde düzenlenen bombalı araç saldırısında hayatını kaybeden Milli Eğitim Bakanlığı personeli Sibel Çetinkaya (55), üniversite öğrencisi Feyza Acısu (20) ve güvenlik görevlisi Murat Gül (27), Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazlarının ardından defnedildi.

Kan donduran İslam düşmanlığı!

Saldırıda yaşamını yitiren Gazi Üniversitesi 4. sınıf İngilizce Öğretmenliği öğrencisi Feyza Acısu için Sözcü'de yer alan haberde bulunan yorum ise kan dondurdu.

'Seneye öğretmen olacaktı' başlığıyla yayınlanan haberde Feyza Acısu'nun başörtülü olduğunu gören Somnium adlı bir kullanıcı, hadsiz bir yorumda bulundu.

Tepki çekti

Sözcü editörlerinin bu insanlık dışı yorumu onaylaması sosyal medyada tepki çekti.

1-20160315081109.jpg

 // hersey vatan icin
Allah ıslah etsin.Feyza kardeşimizin mekanı cennet olsun.o yorumu yazan hangi mahlukatsa bi düşünsün cehennemin neresinde yanacagini . Allah ıslah etsin vatanimada böyle nur yüzlü türbanlı ılımlı ihsan li öğretmenler nasip etsin...
16 Mart 2016 20:09
Ben bunu tanıyorum
 // Muammer Bekaroğlu
Sözcü gazetesinin babasınıda tanıyoyum,oğluda aynı babası gibi yalan dolan peşinde allah muhafaza bunlar aallah bizleri korusun çünki bunlar haya yoksunları o kızımızdan özürdileyin hainler....
15 Mart 2016 Salı 21:17
bu kızımızı da hatim duasına ilave edelim, osman hocam.
 // hursit dilaver
1980 öncesi şehit olan bir ülkücünün kars taraflarında kabri savcılıkça 6 ay kadar sonra açılınca hala kanı akıyor ve sıcaktı ve naaşı tertemizdi.babası hemen, ben davamdam vaz geçtim.oğlum şehit demişti. bu kızımız da ŞEHİTTİR.18 MART ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KANAL A DA OSMAN HOCAMIN HATİM KAMPANYASINA BU KIZIMIZI DA DAHİL EDİNİZ.allah mekanını cennet etsin.o da bir çanakkale şehidi gibi oldu.hele bu fesat ve zındıka komitesi köpekleri,paça bağcıları,sırtlanları var oldukça bu dava bitmeyecektir....
15 Mart 2016 Salı 20:24
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler