YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sözcü çocukların dinini öğrenmesinden rahatsız oldu
Anaokulunda eğitim gören 520 çocuk, 'Benim namazım şenliği' kapsamında, Ataşehir Mimar Sinan Camisi'ndeki etkinliklere katıldı, Sözcü gazetesi bu durumdan rahatsız oldu.
Sözcü çocukların dinini öğrenmesinden rahatsız oldu
23 Nisan 2014 / 15:10 Güncelleme: 23 Nisan 2014 / 15:18

Mutlu Şirinler Anaokulu tarafından organize edilen şenlik çerçevesinde, çocukların namazla tanışmasını sağlamak amacıyla 11 anaokulundan 520 öğrenci Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nde buluştu.

İlk olarak caminin konferans salonunda öğretmenlerin oynadığı ve namazın önemini anlatan tiyatro oyununu izleyen öğrenciler, ardından camiye giderek birlikte öğle namazı kıldı.

Sözcü: "Hüzün doluyor insan"

Fakat Müslüman bir ülkede çocukların dinini öğrenmesinden daha doğal bir şey yokken, Sözcü gazetesi bu haberi "Bugün 23 Nisan, hüzün doluyor insan.." şeklinde gördü.

gzt-001.jpg

yavsaklar
 // yavsaklar
bende rahatsızım o yaşta ki çocuklara mollalık yaptırılmasından...
25 Nisan 2014 Cuma 08:04
asd
 // asd
Namaz Kılınmasından Rahatsız oluyolarsa ; Ahirette görürüz bakalım Azabdan da mutlu olacaklarmı . Bir Müslüman Hiç Namazdan Rahatsız olur mu ?? ve SAnıyolar mı ki Ahiret yok , Onlar Dünyaya gelmeden GElecekmisin Diye kendilerine Soruldumu da Ahirette Gidecekmisin gitmeyecekmisin diye sorulsun ?...
23 Nisan 2014 Çarşamba 16:22
16:00
 // KİME?
Kime şikayet ediyorlar acaba? Şimdi bu kağıt parçası Sözcü(k), habercilik yaptığını mı sanıyor? Bu gazateyi okuyanların kafa yapısını merak ettim. Bu okurlar, tavukta bile beyin olduğunu bilmiyorlar mı? Karısını kıskanmayan erkek, onlar için nasıl bir erkek acaba? Bana sorsanız; direkt, gavat yada godoş derim. Bunun lam'ı cim'i yok!...
23 Nisan 2014 16:00
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler