YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Siyah Beyaz ne zaman başlayacak?  Siyah beyaz konusu ve oyuncuları...
Siyah Beyaz ne zaman başlayacak? Siyah beyaz konusu ve oyuncuları...
16 Ağustos 2016 18:17
Siyah beyaz dizisi muhteşem oyuncu kadrosuyla yayınlanacak. siyah Beyaz'ın yakın zamanda yayınlanacağını duyanlar tam tarihe kilitlendi. Siyah Beyaz ne zaman yayınlanacak? Siyah Beyaz'ın yayın tarihi belli oldu mu?

Oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken Siyah Beyaz dizisi yayınlanmadan merak edilir oldu. Siyah beyaz dizisinin heyecanı diziseverleri şimdiden sardı. Merak edilenler arasında dizinin konusu, oyuncuları ve ne zaman yayınlanacağı geliyor. Siyah Beyaz oyuncuları kim, konusu ne? Siyah Beyaz ne zaman başlayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde oynayacağı Siyah Beyaz ne zaman başlayacak? 

Merak edilen Siyah Beyaz ne zaman başlayacak sorusundan sonra, son dakika senaryosunda yapılan değişikşik ve Siyah Beyaz konusu da çok ilgi görüyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz dizisinin konusu, Siyah Beyaz Oyuncuları, Siyah Beyaz ne zaman başlayacak detayı haberimizde.

KIVANÇ TATLITUĞ'UN YENİ DİZİSİ SİYAH BEYAZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Son olarak Kurt Seyit ve Şura'da karşımıza çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, yepyeni projesi Siyah Beyaz ile sevenlerinin karşısına ççıkmaya hazırlanıyor. Dizi henüz başlamadan hakkında da çok sayıda yorum geliyor Yaz aylarında çekimine başlanılan Siyah Beyaz yeni sezon da ekranlarda olacak. Siyah Beyaz senaryosunda hemen hemen oyuncu kadrosunun oluştuğu gözlemlenirken, yeni senaryo değişikliği ile başlama tarihinin biraz aksayacağı da iddia ediliyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin'in yapacağı, Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın ise kaleme aldığı dizinin yayın tarihi Star TV'nin yeni yayın dönemi prototipinde ekim ayı olarak görünüyor.

SİYAH BEYAZ KONUSU

Tuba Büyüküstün'ün, 'Şirin' adlı restoran işleten bir doktoru, Kıvanç Tatlıtuğ'un ise 'Başkan' lakabıyla hitap edilen karanlık bir adamın sağ kolu 'Ferhat'ı canlandıracağı 'Siyah Beyaz' dizisinin çekimleri senaryoyla ilgili yapılan düzenlemeler nedeniyle biraz daha gecikecek gibi görünüyor. Uçankuş'un haberine göre; hikayenin ilk bölümünde başta çok kötü ve acımasız bir adam olarak gösterilen yakışıklı oyuncunun, bu durumdan memnun kalmadığı konuşuluyor. Bu nedenle birçok kez yeniden yazılan hikayede bir kez daha değişiklik yapılacağı öğrenildi. 

KIVANÇ TATLITUĞ'UN ALACAĞI ÜCRET KAFALARI KARIŞTIRDI

süre ara vermişti. Yakışıklı oyuncu yeni dizisi 'Siyah Beyaz'ile hayranlarıyla yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Star TV ekranlarında yayınlanacak olan 'Siyah Beyaz' dizisinde bölüm başı 130 bin liraya el sıkıştı. Daha önce rol aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde bölüm başı 70 bin lira kazanan yakışıklı oyuncu, yeni sezonda rekor bir ücretle döndü. Siyah Beyaz dizisinde başrol oynayacak olan Tatlıtuğ'un rekor bir anlaşmaya imza attığı öğrenildi. Bölüm başı 130 bin lira kazanacak olan oyuncunun ayda 520 bin lira kazanacak. Kıvanç Tatlıtuğ' un ilk 10 bölüm ücretini peşin aldığı öne sürüldü. Yakışıklı oyuncu, dizide babası adına tetikçilik yapan acımasız bir adama canlandıracak. Tatlıtuğ'un partneri Tuba Büyüküstün ise iyiliksever bir kadın olarak karşımız da olacak.Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün yeni sezonda birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

SİYAH BEYAZ OYUNCULARI

Şuana kadar açıklanan kadroda başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ Tuba Büyüküstün olacak. Devrim yakut'un da kadroya dahil olduğu açıklandı. 

KIVANÇ TATLITUĞ KİMDİR?

Gümüş ve Aşk-ı Memnu dizileri ile yıldızı parlayan dizi ve sinema oyuncusu. Profesyonel basketbol oyunculuğu ve mankenlik de yapmıştır.  Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 tarihinde, beş çocuklu ailenin bir ferdi olarak Adana'da doğdu. Ortaöğrenimini Yenice Özel Çağ Lisesi'nde tamamladıktan sonra Pastane işleten babası Erdem Tatlıtuğ’un geçirdiği ciddi bir kalp ameliyatından sonra ailesi ile birlikte 1997 yılında İstanbul'a yerleşti. İstanbul Kalamış Lisesi'nden mezun oldu. Annesinin adı Nurten’dir.
Aktörlük ve mankenlik yapmadan önce uzun süre basketbol ile uğraştı. Adana'da Fiskobirlik, Çukurova ve Tarsus Amerikan klüplerinde başladığı amatör basketbol kariyerini İstanbul'a yerleştikten sonra profesyonel seviyeye taşıdı. Ülkerspor ile (2 yıl) başlayan birinci lig macerası, Beşiktaş (1 yıl) ve Fenerbahçe (1yıl) basketbol klüplerinde devam etti; fakat tekrar geri döndüğü Beşiktaş ile beraber antreman çalışmaları yaptığı sırada sakatlanarak basketbol hayatını noktalamak zorunda kaldı.  Annesinin teşvikleriyle başladığı mankenlik kariyeri, iki yıl kadar sürdü. Mankenlik ajanslarıyla çalışan profesyonel bir manken olan Tatlıtuğ, 2002 yılında düzenlenen Best Model yarışmasını kazanarak Türkiye birincisi oldu ve Best Model of the World'e katılmaya hak kazandı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN KİMDİR?

Üniversite yıllarında reklam filmlerinde oynamaya başlayan Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyerine Kanal D’de yayınlanan Sultan Makamı adlı dizi ile adım atan Tuba Büyüküstün daha sonra Çemberimde Gül Oya adlı dizide Zarife karakteri’ni canlandırmıştır. Tuba Büyüküstün, 28 Temmuz 2011 tarihinde Paris, Fransa’da kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak ile evlenmiş bu evliliğinden 19 Ocak 2012 yılında Toprak ve Maya adlarında ikiz kızları olmuştur. Tuba Büyüküstün aslen Erzurum‘ludur.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler