YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şirin Payzın'ın sözleri herkesi şaşırttı!
CNN Türk spikeri Şirin Payzın, Etyen Mahçupyan'ı konuk ettiği programda Mahçupyan tarafından ''Basın özgürdür. Siz kimi isteyip de programa çıkaramıyorsunuz?'' sorusuna herkesi şaşırtan bir cevap verdi.
Şirin Payzın'ın sözleri herkesi şaşırttı!
16 Eylül 2015 / 06:55 Güncelleme: 16 Eylül 2015 / 09:15

Doğan Grubu'na ait CNN Türk'te "Ne Oluyor?" programında Şirin Payzın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eski başdanışmanı Etyen Mahçupyan'ı konuk olarak ağırlarken, canlı yayında söylediği ifadelerle tepki çekti.

Gerek 7 Haziran seçimleri öncesinde gerekse seçimlerden sonra hazırladığı programlarda çok sayıda HDP'liyi konuk alan Şirin Payzın'ın söyledikleri duyanları şaşırttı.

Basın özgürlüğüne dair değerlendirmelerde bulunan Mahçupyan'ın "Basın özgürdür. Kimi isteyip de ekrana çıkaramıyorsunuz?" sorusuna yanıt veren Şirin Payzın, "Mesela HDP'lileri CNN Türk'e çıkaramıyoruz" dedi.

Bu yorumun hemen ardından sosyal medya üzerinden binlerce kullanıcı, Şirin Payzın'a konuk ettiği HDP'lileri bir bir sıraladı. En çok paylaşılan görüntüler ise CNN Türk'te Selahattin Demirtaş'ın 'bağlama' çaldığı o program oldu.

 // osmanli
Hani demisti ya bir basiretsiz onun gibi sus sen ey kadin bosuna yirtinmayin gecti vesayet gunleri cokuyor paralel devri yeni turkiye sancilarla geliyor rabbim 1 kasimda zafer nadip etsin koca reis tayyipe hay.omur versin...
16 Eylül 2015 20:36
yalandan kim ölmüş
 // TEKVATANTEKBAYRAKTEKMİLLET
insanın gözünün içine baka baka yalan söylemek diye buna denir işte!!!!...
16 Eylül 2015 Çarşamba 17:06
Sutu bozuk
 // uykucu
Lagim......
16 Eylül 2015 Çarşamba 14:26
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler