YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Sınır Ötesi' yine gündeme damgasını vuracak
'Sınır Ötesi' yine gündeme damgasını vuracak
'Sınır Ötesi' yine gündeme damgasını vuracak
01 Nisan 2008 / 19:49 Güncelleme: 01 Nisan 2008 / 00:00

Türkiye’nin siyasi gündemini belirleyen, olaylara ve gelişmelere farklı pencereden bakan Kanal a’ nın beğeniyle izlenen programı ‘Sınır Ötesi’ bu hafta yine gündeme damgasını vuracak konu ve seçkin konuklarıyla Kanal a ekranlarında...


NATO zirvesiyle ilgili akıllarda soru işareti bırakan sorular, üyeliğin getirdikleri, diğer örgütlere bakış açısı ve daha birçok konu Sınır Ötesi’nde cevap buluyor.


Bükreş’teki NATO zirvesi Türkiye açısından neden bu kadar önemli? NATO’ya üyelik Türkiye’ye neler kazandırdı, neler kaybettirdi? Türkiye, Şanghay İşbirliği Örgütüne üye olmalı mı? Türk-İslam dünyası kendi güvenlik teşkilatını kurabilecek mi?


Tüm bu sorulara ve daha fazlasına perşembe günleri saat: 22.45’de Kanal A TV'de canlı olarak yayınlanan, yapımcılığını ve sunuculuğunu Dr. Mehmet Seyfettin EROL’UN yaptığı dış politika programı "Sınır Ötesi"nde CHP Genel Başkan Yardımcısı Em. Büyükelçi Onur ÖYMEN, Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan KÖNİ, Beykent Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi Danışma Kurulu Üyesi E. Tümgeneral Armağan KULOĞLU ve Gazeteci-Yazar Tamer KORKMAZ cevaplandıracaklar.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler