YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sevgi Akarçeşme Türkiye güvenli değil diye Brüksel'e gitmişti ama...
FETÖ'nün yayın organı Zaman'ın Türkiye'yi Avrupa'ya şikayet etmesiyle bilinen Today's Zaman'ın eski yayın yönetmeni Sevgi Akarçeşme, bugün yaşanan terör saldırılarından iki gün önce, "Türkiye'de güvenliğim yok" diyerek Brüksel'e gittiğini açıklamıştı.
Sevgi Akarçeşme Türkiye güvenli değil diye Brüksel'e gitmişti ama...
22 Mart 2016 / 15:56 Güncelleme: 22 Mart 2016 / 17:39

Today's Zaman’ın eski Genel Yayın Yönetmeni Sevgi Akarçeşme, gazeteye kayyum atandıktan 2 gün sonra ayrıldığını ve bir panele katılmak için Brüksel'e gittiğini duyurmuştu.

Brüksel'de yaşanan ve 26 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarından önce Belçika'ya gittiği açıklayan Akarçeşme, Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini söylemişti.

"TÜRKİYE'DE CAN GÜVENLİĞİM YOK, DÖNMEYECEĞİM"

Dün akşam Rusya'nın Sesi radyosuna bağlanan Akarçeşme, Brüksel'e geldiğini ve Türkiye'ye dönmeyeceğini söylemişti.

Akarçeşme, Türkiye'nin artık terörle ve özgürlük ile demokrasi karşıtlığı ile anılan bir ülke olduğunu belirtmiş ve "Bir süre dönmeyi düşünmüyorum çünkü Türkiye'de özgürlük de yok güvenlik de" demişti.

Hakkında açılan davaları da hatırlatan Akarçeşme "Türkiye'de güvenliğimiz yok, ailem benim için endişeleniyordu. Bırakın düşünce özgürlüğünü artık can güvenliğimiz bile yok" ifadelerini kullanmıştı.

 // ustura
Çadırdakilerle bir cay icersiniz.....
22 Mart 2016 23:04
sen ve senin gibi hainler gelmesin.
 // Adem
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
22 Mart 2016 Salı 21:27
 // Boğaçhan
Git ve bir daha gelme....
22 Mart 2016 19:31
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler