YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sevan Nişanyan'dan Başbakan'a ağır hakaret!
Sevan Nişanyan'dan Başbakan'a ağır hakaret!
22 Ağustos 2013 15:48
Ermeni asıllı yazar Sevan Nişanyan, sosyal paylaşım sitesindeki hesabında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren ifadelerle kinini kustu.

Hz. Peygamber’e hakaretten mahkûm olan Ermeni kökenli yazar Sevan Nişanyan, bu kez de Başbakan Erdoğan’a küfretti.

Başbakan Erdoğan’ın Mısır’daki cuntacıların arkasında siyonistlerin olduğu yönündeki açıklamaları, uluslararası siyonizmin içimizdeki maşalarından olan Sevan Nişanyan’ı adeta kudurttu.

Başbakan’a, ‘dangalak’, ‘bu adam’ gibi hakaret içerikli nitelemelerde bulunan Sevan Nişanyan, “Defetmenin vakti gelmedi mi?” diyerek büyük bir küstahlıkta da bulundu.

Başbakan'a ağır hakaretler

Nişanyan, sosyal paylaşım sitesindeki hesabında bu sefer şunları kustu: “Arkasında neresi var? İsrail var. Elimizde belgeleri var. 2011 seçimleri öncesinde Fransa’da yapılan bir oturumda, Adalet Bakanı ile bir entelektüel konuşuyor. O da Yahudi. Aynen şu ifadeyi kullanıyorlar:

‘Mısır’da Müslüman Kardeşler seçimi kazansa da kazanamayacaktır.’ Uygulama bu.” Böyle konuşan bir dangalağa, eğer taksi şoförü ise, onbeş dakika kadar tahammül edebilirsin. Hadi “hoşgörü” yapalım, yarım saat olsun. Bu adam onbuçuk senedir direksiyonda. Defetmenin vakti gelmedi mi?”

 

Yeni Akit

Etiketler:
16:27
 // Oktay D Gezer
Senin hakaretlerinin provokatif amacı belli!Şu kadarını bil ki Sn Başbakanımıza senin düşmanlığın oranında bizim sevgimiz artıyor!Sen ve efendileriniz çatlasa da patlasa da bu böyle!!!Anlasiliyor ki bu rahat ortam ve demokrasinin herkese sağladığı olanaklar seni ve efendilerinizi rahatsız ediyor!Yaziklar olsun sizin gibilere!!!...
22 Ağustos 2013 16:27
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler