YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Seni Twitter manyağı yaparım!"
"Seni Twitter manyağı yaparım!"
23 Mart 2011 12:47
Şamil Tayyar ve Ahmet Hakan Coşkun arasındaki düello hız kesmeden devam ediyor.

Ak Parti’den milletvekili aday adayı olan Star Gazetesi Yazarı Şamil Tayyar’la Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan Coşkun arasındaki söz düellosu devam ediyor. Şamil Tayyar bugünkü köşesinde yine Ahmet Hakan’a ağır ifadelerle yüklendi. İşte o yazı.
 

Hasetinden çatla

Bizimki sadece dalağını değil beynini de aldırmış. İlkinden dolayı askerlikten muaf oldu, ikincisi ne tür muafiyet doğurdu, ortada...

Ergenekon ve Balyoz sanıklarının parlamentoya girmesi için CHP ve MHP’nin kapısını aşındıranlar, bu iki siyasi partiye akıl verenler, şimdi kalkmış 18 Nisan 1999 seçimleri öncesinde teklif üzerine DSP’den aday adaylığımı “kusur” gibi göstermeye çalışıyor.

TV ekranları ve gazete sütunlarında yarım kalmış hesaplarını, hasetliklerini, anlamlı kılmak için de seçim sonrası parlamentoda yaşanan, şahsımla uzaktan yakından hiçbir ilgisi bulunmayan Merve Kavakçı olayına gönderme yapmayı ihmal etmiyor.

Maalesef, Ergenekon sanıklarına kefil olup, Merve Kavakçı hadisesini seçim öncesi adaylık sürecinde yaşanmış gibi gösterecek kadar alçaldılar.

Efendim o tarihte neredeydin diye soruyorlar. Yazarlığa 2004’ten sonra başladım. Meslek hayatımın büyük bölümü muhabir olarak geçtiği için ne köşem, ne programım oldu. Kendimi ifade edebileceğim hiçbir mecra bulamadım.

Ama hiç önemli değil, ilgili ilgisiz merhum Bülent Ecevit’in tüm günahlarını yükleyin bana. Sanmayın ki, sizden korkup geri adım atacağım. Şunu bilin; en az namussuzlar kadar cesur olmak gerektiğinin bilincindeyim.

Dalaksız döneğe son sözüm de şu: İki gündür twitter’da ‘şeytana uyup Antep’te bağımsız aday olsam mı?’ diye soruyorsun, adaylığımla ilgili her söze yetişiyorsun. Hasedinden çatlayacaksın... Seni milletvekili yapamam ama twitter manyağı yaparım.

Şamil Tayyar/Star

 

şimşek
 // ibrahim
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
23 Mart 2011 21:23
!!!
 // mehmet durukan
Bu dalaksızın sunduğu haberleri daha önce severek izlerdik, lakin 28 şubat akabinde korkudan mı olacak bilmem ama adamın karakteri değişti, karizma marizma kalmadı....
23 Mart 2011 15:30
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler