YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şefkat Tepe'de yine gökten inme sahnesi
Peygamber sahnesiyle günlerce konuşulan Şefkat Tepe'de, bu kez gökten iki Osmanlı askeri indi.
Şefkat Tepe'de yine gökten inme sahnesi
10 Mart 2014 / 19:16 Güncelleme: 10 Mart 2014 / 19:18

Şefkat Tepe'de ışık halesi şeklinde gökten inen Yeniçeri kıyafetli iki kişi, PKK'lıların elinden Sungurlar timinin üyesini kurtarıyor.

Samanyolu'nda ekranlara gelen Şefkat Tepe yine adından çok söz ettirecek. İki hafta önce yayınlanan bölümde, iki Osmanlı askeri zor durumdaki Sungurlar timinin imdadına yetişiyor.

Sungurlar timi PKK'lıların eline esir düşüyor. Aslı'yı teslim olması için çağrı yapan PKK'lı Cemal başkan, timin keskin nişancısı Şahin'i iki kamyonetin arkasına ellerinden ve ayaklarından bağlatarak çektiriyor.

Şahin, bu sırada "Allahım bu zalimleri sana havale ediyorum. Medet ya yarabbi, medet" diyor. Yardım çağrısı karşılıksız kalmıyor ve gökyüzünde şimşekler çakıyor. Etrafı kaplayan ışıklardan herkesin gözü kamaşıyor.

Ardından gökten ışık halesi şeklinde Yeniçeri kıyafetli insan şeklinde iki kişi iniyor. Kimselere görünmeyen Osmanlı askerleri, iplerden tutarak kamyonetlerin hareket etmesini engelliyor.

Sungurlar timinin komutanı Serdar Üsteğmen, bu duruma şaşıran doktora "Görmüyor musun? Rabbim bu zalimlerin tuzaklarını başlarına geçiriyor." diye cevap veriyor.

Hırsız tepe
 // Swat elite
Dizi müziği, SWAT elite oyunundan çalıntıdır. Telif hakkını ödüyorlar mı bu hırsızlar....
11 Mart 2014 Salı 21:46
12:15
 // ŞİZOFREN FETO SENARİST OLUNCA
Bunlar, ışık mışık derken; tam kayışları sıyırmışlar. Senaristleri de, kesin; şizofren feto'dur. Eskiden gökten 3 elma düşerdi, şimdi ise, yeniçeri ve bilumum uyduruk şeyler....
11 Mart 2014 12:15
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler