YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan İhsanoğlu'nu 'tiye' aldı
Eski CHP Parti Meclisi üyesi Sayan katıldığı bir televizyon programında Ekemeleddin İhsanoğlu'nun seçim sloganını eleştirdi ve canlı yayına ekmekle çıkarak İhsanoğlu'nu 'tiye' aldı.
Savcı Sayan İhsanoğlu'nu 'tiye' aldı
13 Temmuz 2014 / 04:27 Güncelleme: 13 Temmuz 2014 / 04:38

Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun ‘‘Ekmek İçin Ekmeleddin’’ sloganını eleştiren Savcı Sayan, Turgay Güler’in moderatörlüğüyle ekrana gelen En Sıradışı programına ekmeklerle çıktı.

Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim kampanyası sloganını açıklamasının ardından eleştirilerin hedefi oldu. ‘‘Ekmek İçin Ekmeleddin’’ sloganını tercih eden İhsanoğlu, seçim kampanyasıyla ilgili açıklamalarından çok sloganıyla gündeme geldi. Eski CHP Parti Meclisi Üyesi Savcı Sayan, Ülke TV’de katıldığı En Sıradışı programında İhsanoğlu’nun açıklamalarını eleştirerek, kampanya sloganını ‘tiye’ aldı. Programa ekmeklerle çıkan Sayan, ‘‘Bizim ekmekle ilgili bir problemimiz yok. Bizim çeşit çeşit ekmeklerimiz var.

Bakın burada on çeşit ekmek var. Dolayısıyla Türkiye’de ekmeği bahane ederek vatandaşlar üzerine yeni bir algıyla yeni bir operasyon düzenlenmek isteniyor. Ekmeleddin Bey diyordu ki; ‘Cumhurbaşkanlığı icra makamı değildir’ diyordu. Bugün ekmekten bahsediyor. Türkiye’nin ekmek sıkıntısı yok’’ dedi.

 

 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler