YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
RTÜK'ten Kanal A'ya teşekkür ziyareti
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, 15 Temmuz gecesi ve sonrasında imza attığı sorumlu yayıncılık anlayışı için Kanal A'ya teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
RTÜK'ten Kanal A'ya teşekkür ziyareti
25 Temmuz 2016 / 17:55 Güncelleme: 25 Temmuz 2016 / 17:57

FETÖ mensubu askerler tarafından 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından, RTÜK Başkanı ve beraberindeki heyeti, Kanal A'ya sorumlu yayıncılık anlayışı için teşekkür ziyareti yaptı. "Marifet iltifata tabidir" diyen Yerlikaya, "Yayıncılarımıza teşekkür ediyoruz" dedi. 

Saldırının Türkiye'ye yapılan bir saldırı, bir istila hareketi olduğunun altını çizen Yerlikaya,  "Olaylar karşısındaki duyarlılığından dolayı Kanal A'ya da teşekküre geldik.

İnşallah duyarlılığınız bundan sonra da devam eder. Toplumu kaosa sürüklemek isteyenler olabilir, kardeşlik ortamının desteklenmesi lazım. İnşallah bu milli duruşun, milli meselenin aktarılmasında faydalı olacağı kanaatindeyim" diye konuştu.

foto-367.jpg

LİDERLERİMİZ ŞAPKASINI ALIP GİTMEDİ

Yerlikaya, "Liderlerimiz de daha önce olduğu gibi şapkasını alıp gitmemiştir. Halkın meydanlara inmesiyle, medyanın da desteğiyle güzel bir sonuç çıktı, demokratik süreç kesintiye uğramadı" ifadelerini kullandı. 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler