YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Radyo A Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'nde yarışıyor
Türkiye'nin Radyo Oskarları olarak da bilinen "Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri" için geri sayım başladı. Bu sene Radyo A Haber de "En İyi Yerel Radyo" ve "En İyi Haber Radyosu" kategorisinde yarışacak.
Radyo A Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'nde yarışıyor
21 Ocak 2016 / 01:31 Güncelleme: 21 Ocak 2016 / 11:20

Türkiye'nin Radyo Oskarları olarak da bilinen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "4'üncü Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri" için geri sayım başladı.

Fatih Belediyesi tarafından organize edilen 4'üncü Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri bu yıl 11 Şubat tarihinde sahiplerini bulacak. 

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan yarışma ve ödül gecesi ile ilgili hazırlıklar son hızla devam ediyor.

Geçen yıldan daha iddialı bir çıkış yapılacak olan 4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’nde takipçilerini büyük sürprizler bekliyor! 

Yılın en iyi radyo, radyocu ve radyo programlarının yarıştığı, dinleyicilerin oylarıyla belirlenen “4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” Türkiye’de radyoculuk sektöründe gerçekleştirilen ilk ve tek yarışma olma özelliğini taşıyor.

Bu yıl Türkiye genelindeki yerel ve ulusal radyoların dahil olduğu, yayın ve program içeriklerine göre farklı kategorilerde gerçekleşecek olan yarışma; www.sihirlimikrofon.org internet sitesi üzerinden, yurtiçinden ve yurtdışından katılacak radyo dinleyicilerinin oylamaları usulü ile yapılacak.

Bu sene Radyo A Haber de "En İyi Yerel Radyo" ve "En İyi Haber Radyosu" kategorisinde yarışacak.

Eğer siz de Radyo A Haber 'e oy vermek isterseniz www.sihirlimikrofon.org adresinden oylamaya katılabilirsiniz

 // Durul
Destekliyorum...
09 Şubat 2016 11:58
 // Zehra
Radyo a ve kanal a yı begeniyoruz...
09 Şubat 2016 10:50
 // Erol Altınçelik
Kanal A yaşamımızın bir parçası çok seviyorum radyomuzu....
08 Şubat 2016 11:55
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler