YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın medya ayağına da darbe!
PKK'nın medya ayağına da darbe!
20 Şubat 2016 11:45
Terörle mücadele kapsamında yürütülen başarılı operasyonları kamuoyuna “katliam” olarak yansıtma çabasında olan terör yandaşı medya kuruluşlarından Özgür Gün TV’nin yayınları durduruldu.

 PKK/PYD’nin bültenliğini yapan kanal, geçtiğimiz günlerde Türksat’tan çıkarıldı. Kanalın bağlı bulunduğu Dijisat şirketinin RTÜK ile olan sözleşmesini de uzun süredir yenilemediği belirlendi. 14 Şubat gecesi PKK propagandasına son verilen Özgür Gün TV’nin internet üzerinden gerçekleştirdiği yayını da durduruldu. Ayrıca kanalın internet sitesi de erişime kapatıldı.

SIRADA 4 KANAL DAHA VAR

PKK’nın uydu üzerinden yayın yapan diğer kanallarının da terörle mücadele kapsamında uydudan çıkarılması bekleniyor. Güvenlik güçlerimizi işgalci ve katliamcı gibi gösteren PKK yanlısı bölücü televizyon kanalları şunlar: İMC, Med Nuçe, Sterk TV, Hayat TV ve Ronahi TV.

YeniAkit

Her alanda kaçakçılar!
 // Deniz G.
Doğudaki elektrik dağıtım şirketi neredeyse yalvarıyor; "Bari kaçak kullanımlarınızdan tasarruf edin." diye. Elektrik, su ve bir çok alanda kaçakçılık bunlarda. Yine de her şeylerine göz yuman hükümet bizde... Al bir de buradan yak, adamlar Turksat'ı bile kaçak kullanıyorlar. Ne kadar göz yumacağız artık bu kanı bozuklara ve kanı bozukları savunanlara?...
20 Şubat 2016 Cumartesi 13:12
 // Yakup Stuttgart tan
Fetullahcilar toror örgütü diyecan televizyon radyo gazetelerini kapatmiyon hadep toror öğütü diyon televizyon gazete milletvekili dokunulmazlığı duruyo bunda suçlu kim geç kalıyor hükümet can erzincan TV kimin...
20 Şubat 2016 12:21
 // sultan aktan
Derhal kapatılsın geç bile kalındı...
20 Şubat 2016 12:07
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler